Targi

miejscowość
Branża
2019-03-26

Dni Edukacji Międzynarodowej w Krakowie

26 marca 2019, Kraków, Park Inn Radisson, ul. Monte Cassino 2. Wstęp wolny od 10:00 do 17:00.

26 marca w Krakowie odbędą się specjalistyczne targi edukacji zagranicznej, podczas których swoje programy przedstawią zagraniczne placówki z Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Niemiec, Kanady, Stanów Zjednoczonych i innych krajów. Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję, aby podczas jednego wydarzenia poznać międzynarodową ofertą kształcenia ponad 50 instytucji edukacyjnych takich jak uniwersytety, zagraniczne szkoły językowe, prywatne i publiczne szkoły z internatem, szkoły średnie i inne.

Wielka Brytania to najpopularniejszy cel podróży wśród młodych osób aplikujących na studia zagraniczne. Nic dziwnego – prestiżowe uniwersytety z bogatą historią, międzynarodowa atmosfera, bogate zaplecze naukowe to wszystko sprawia, że brytyjskie uczelnie to światowa czołówka. Tradycyjnie największa liczba wystawców to szkoły wyższe z UK, ale nie zabraknie także przedstawicieli uniwersytetów z innych państw np. z Holandii, której popularność wśród absolwentów polskich szkół średnich rośnie z roku na rok. Uczestnicy będą mieli również okazję zapoznać się z programami szkół wyższych ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Szwajcarii i innych krajów.

Swoją ofertę zaprezentują również zagraniczne szkoły językowe organizujące kursy i obozy językowe w Wielkiej Brytanii, Kanadzie czy Niemczech. Placówki te oferują ciekawe kursy językowe dla dzieci i młodzieży, dorosłych czy wykwalifikowanych pracowników firm i korporacji. Ponadto nauczyciele przedszkoli, szkół oraz nauczyciele akademiccy będą mogli uzyskać informacje na temat kursów organizowanych w ramach programu ERASMUS+.

Droga do czołowych uniwersytetów prowadzi przez prestiżowe szkoły średnie, dlatego na targach nie zabraknie dyrekcji i nauczycieli  najlepszych szkół średnich z Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii czy Niemiec.

data ostatniej modyfikacji: 2019-03-22 10:12:34
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 


INFORMACJE, OGŁOSZENIA
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
agh_pl_220_300.jpg
Ignatianum_220_uzupelniajacy_2019.jpg
boks_220.gif
WSE_220.gif
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności