Axon System Centrum Edukacyjne

logo-axon-164
Strona www: axonsystem.edu.pl
Społeczności: facebook
Woj.;Miasto: Kraków
Język: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski
Rodzaj kursów: kursy ogólnojęzykowe, kursy specjalistyczne
Czas kursów: kursy letnie, kursy semestralne

ul. Piłsudskiego 17/8
31-110 Kraków
tel. 604 714 391Kursy językowe w naszej szkole przeprowadzane są metodą komunikatywną, która główny nacisk kładzie na rozwijanie mówienia w języku obcym, ale jednocześnie doskonalimy inne umiejętności językowe: rozumienie tekstu słuchanego, czytanego oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych. Każde zajęcia staramy się urozmaicać autentycznymi nagraniami radiowymi, telewizyjnymi oraz prasą. Naszym celem jest stworzyć miłą atmosferę na lekcjach, abyś w sposób jak najmniej stresujący, mógł zdobyć jak największą wiedzę językową.

Zatrudniamy profesjonalną kadrę lektorów i native speakers, dla których nauczanie to nie tylko zawód, ale także pasja, którą starają się zarazić naszych Słuchaczy. Zatrudniamy niebanalnych nauczycieli, dzięki którym lekcje u nas są niepowtarzalne!

Prowadzimy zajęcia z każdego z podanych języków na wszystkich poziomach zaawansowania. Na życzenie prowadzimy zajęcia z języka branżowego, biznesowego itd. Każdy nasz kurs kończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę.

Zajmujemy się również tłumaczeniami tekstów na każdy z języków jaki znajduje się w naszej ofercie.

Dysponujemy testami on-line dzięki którym łatwo określicie Państwo właściwy poziom nauki www.testy.axonsystem.edu.pl.

Kursy językowe z dofinansowaniem unijnym do 87%

Z dofinansowania będą mogły skorzystać osoby pracujące, które:

  • ukończyły 25 lat i posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą);
  • ukończyły 50. rok życia, niezależnie od wykształcenia;
  • mieszkają lub uczą się lub pracują w Małopolsce;
  • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, ale nie zatrudniają pracowników, jeżeli spełniają jeden z powyższych warunków

PROMOCJE:

Promocja "ucz się za 0zł"

pozwala na obniżenie waszego wybranego kursu językowego nawet do 0zł*:

1 nowa osoba przyprowadzona do szkoły to 10% zniżki

2 nowe osoby przyprowadzone do szkoły to 20% zniżki

3 nowe osoby przyprowadzone do szkoły to 30% zniżki

4 nowe osoby przyprowadzone do szkoły to 40% zniżki

5 nowych osób przyprowadzonych do szkoły to UWAGA 100% zniżki!!!

Promocja "ucz się za 0zł" obowiązuje podczas kursów Wakacyjnych oraz kursów Semestralnych


Promocja "więcej znaczy taniej" jest dla wszystkich osób, które zdecydują się na zakup więcej niż jednego języka obcego w:

1. Wakacyjnych Kursach Językowych za drugi język zapłacą 250zł (w większej grupie)* oraz 300 zł (w mniejszej grupie)*

2. W kursach na Semestr 2016/2017 za drugi język zapłacą 480zł*, za trzeci i każdy kolejny 430zł*

3. Przy zakupie kursu na II semestry (cały rok) - cena kursu językowego ogólnego (na poziomach A1-C1) wynosi 959zł*

Promocja "więcej znaczy taniej" nie dotyczy kursów intensywnych 40-godzinnych.


Promocja "w parach raźniej" wystosowana jest do par, które chciałyby wziąć udział w naszych kursach językowych i zapiszą się na wybrane języki razem.

Promocja "w parach raźniej" obowiązuje:

1. w przypadku Wakacyjnych Kursów Językowych - cena dla pary to 550 zł (w większej grupie)* oraz 700 zł (w mniejszej grupie)*

2. w przypadku Kursów Semestralnych Standardowych/Weekendowych 2016/2017 - cena dla pary to 960 zł*


Promocja "legitymacja studencka" jest dla każdej osoby posiadającej ważną legitymację studencką - po jej okazaniu w sekretariacie szkoły otrzymają 10% zniżki od obowiązującej aktualnie ceny wybranego kursu (dotyczy kursów językowych, nie dotyczy lekcji indywidualnych oraz kursów intensywnych 40-godzinnych)*


Promocja "dłużej = taniej" skierowana jest do osób kontynuujących naukę w Centrum Edukacyjnym Axon System i obejmuje zniżki na zajęcia semestralne językowe:

1. Zniżka 13% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących drugi raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

2. Zniżka 15% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących trzeci raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

3. Zniżka 20% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących czwarty raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

4. Zniżka 25% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących piąty raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

5. Zniżka 30% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących szósty i każdy kolejny raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

Kurs języka całoroczny liczony jest jak dwa semestry po kolei.

Promocja "dłużej = taniej", nie dotyczy kursu intensywnego 40-godzinnego, wakacyjny kurs językowy wlicza się do promocji.


Polityka Prywatności