Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis Knajpowo Kraków - dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kraków


Zapraszamy do nowego serwisu
Organizacje Studenckie
 

Studencki Klub Taneczny AGH w Krakowie

Kraków
ul. Reymonta 15
tel. 617 36 10

e-mail: skt@agh.edu.pl

Nasz klub powstał w 1957 roku, jako pierwszy Studencki Klub Taneczny w Polsce. Pieczę nad jego działalnością sprawował wtedy prof. Marian Wieczysty. Od ponad 40 lat Klub organizuje kursy tańca, a także szkoli tancerzy w sekcji turniejowej. Nauczycielami są Anna i Stanisław Smoroniowie - również wychowankowie SKT, teraz trenerzy. Nasz Klub ma siedzibę przy ul. Reymonta 15 - tu także znajduje się jedna z sal do ćwiczeń. Oprócz całorocznych treningów SKT organizuje też wakacyjne obozy, które pozwalają zarówno wypoczywać, świetnie się bawić, jak i intensywnie trenować przed nowym sezonem tanecznym.


 
Polityka Prywatności