To najpopularniejszy na świecie test z języka angielskiego w sferze nauki i migracji. Każdego roku do egzaminu IELTS przystępuje ponad 1,5 miliona kandydatów. Egzamin to dla nich pierwszy krok w kierunku zdobycia wykształcenia i zatrudnienia. Ocenia poziom znajomości angielskiego osób, którzy chcą studiować lub pracować w otoczeniu anglojęzycznym.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Szkoła Języków Obcych INFINITY

Kraków 31-231
Bociana 6
tel. 537 017 211

Szkoła języków obcych INFINITY w Krakowie powstała z pasji i miłości do języka i ludzi. Swoją działalność rozpoczęła w roku 2011 i od tej pory cały czas dynamicznie się rozwija, poszerzając swoją ofertę o nowe języki i kursy. Zajmując miejsce świetnie ugruntowanej innej szkoły językowej, INFINITY dumnie kontunuuje jej tradycję oraz zapewnia jej ciągłość. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Możliwość innych języków na zamówienie. Możesz także u nas przygotować się do egzaminu TOEFL iBT oraz TOEIC. W naszej szkole możesz także zdać te egzaminy.

 Szkoła INFINITY oferuje Ci przede wszystkim małe grupy, wykorzystanie w nauce narzędzi multimedialnych, indywidualne podejście do słuchacza oraz kadrę doskonale wykształconych lektorów i native speakerów.

 Ponadto, szkoła oferuje Ci obszerną bibliotekę książek i materiałów obcojęzycznych (w tym płyt DVD z filmami i materiałami edukacyjnymi), dzięki którym jeszcze lepiej zgłębisz tajniki nowego języka obcego. Biblioteka jest regularnie uzupełniana o nowe pozycje zgodnie ze wskazaniami lektorów, a także Twoimi sugestiami i potrzebami.  

 Szkoła języków obcych INFINITY w Krakowie przykłada ogromną wagę do tego, aby słuchacze czuli się u nas komfortowo i swobodnie, a uczestnictwo w zajęciach było dla nich jak spotkanie z dobrymi przyjaciółmi. Dlatego też, często organizujemy imprezy integracyjne dla lektorów i słuchaczy - grille, wspólne wypady do kina, na łyżwy i spacer, krótkie wycieczki.

 Szkoła języków obcych INFINITY to także autoryzowane centrum TOEFL iBT w Krakowie. Szkoła, która świetnie przygotuje do egzaminu TOEFL i w której będziesz mógł ten egzamin zdać.

 Szkoła Języków Obcych INFINITY to autoryzowane centrum egzaminacyjne TOEFL iBT. Zapraszamy.INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języków w Krakowie
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
 
Polityka Prywatności