Egzaminy językowe angielski

powiat
miejscowość
Nazwa egzaminu
Zastosowanie

PERFECT ENGLISH - Profesjonalne Kursy Języka Angielskiego

ul. Matejki 17
33-300 Nowy Sącz
tel.: (18) 444 22 26
kom.: 886 834 983

Największą wartością Szkoły Językowej Perfect English jest kilka tysięcy osób, które w ciągu ostatnich lat mieliśmy przyjemność uczyć. Dobra opinia o naszej szkole wynika z celu, który sobie postawiliśmy:

„Uczyć jak najskuteczniej w miłej atmosferze”
 

Od 1998 roku kadrę Perfect English stanowi grupa ambitnych lektorów, którzy uczą z pasją i zaangażowaniem. Pracują u nas wyłącznie dyplomowani i doświadczeni nauczyciele polscy (dyplom filologii) oraz native speakers posiadający wymagane przez MEN kwalifikacje do nauczania języka angielskiego (dyplom CELTA). Nauka odbywa się w przestronnych salach lekcyjnych w stylowej kamienicy w centrum Nowego Sącza.


CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Szkoła Językowa Perfect English prowadzi:

W szkole działa znakomicie wyposażona biblioteka anglojęzyczna, w której każdy Słuchacz znajdzie książkę odpowiednią do swojego poziomu umiejętności językowych. Szkoła wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny i bezprzewodowy Internet, który urozmaica zajęcia językowe.

Perfect English celebrujemy również popularne święta brytyjskie i amerykańskie, aby jak najbardziej przybliżyć Słuchaczom kulturę tych krajów. Na naszej stronie internetowej można znaleźć zdjęcia oraz informacje o wszystkich wydarzeniach.

Dla słuchaczy zainteresowanych zdawaniem egzaminów Cambridge organizujemy próbny egzamin, po którym można się dowiedzieć jakie są realne szanse zdania egzaminu. Zapraszamy!


Karate w Krakowie dla studentów


Egzaminy językowe

Nauka języków w Krakowie
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif
ef_220.jpg
 
Polityka Prywatności