Nie tylko przesyłki kurierskie, czyli o nowym sklepie InPost – Out Of The Box

InPost to już nie tylko „firma od przesyłek”, ale także przedsiębiorstwo prowadzące handel w internecie. W tym celu uruchomiony został sklep Out Of The Box. Co można w nim znaleźć i dlaczego warto zajrzeć na jego stronę?

Co na prezent? Oryginalne klocki do składania InPost!

Nowy sklep InPost to miejsce, w którym można m.in. sprawić najmłodszemu członkowi rodziny wspaniały i oryginalny prezent. Dostępne pod linkiem https://outofthebox.pl/kategoria/klocki/ zestawy klocków nawiązują do podstawowej działalności operatora przesyłek kurierskich. Wybrać można m.in. komplet złożony z ekologicznego samochodu kurierskiego i maszyny Paczkomat®. Oprócz tego w ofercie znajdują się klocki dla dzieci i dorosłych, z których mogą zbudować dużą ciężarówkę przewożącą przesyłki. Niejedną osobę zachwyci także sortownia paczek, dzięki której pozna z bliska jeden z procesów dostarczania przesyłek.

W pierwszej chwili wydawać by się mogło, że zestaw klocków to doskonały prezent tylko dla dziecka. Nic bardziej mylnego. Z takiego podarunku ucieszą się także osoby nieco (albo i dużo) starsze. Jak to możliwe? Odpowiedzią jest zamiłowanie do kolekcjonowania przejawiające się u wielu ludzi. To, co dla dziecka jest wspaniałą zabawką, dla człowieka mającego więcej lat będzie małym dziełem sztuki użytkowej. Klocki dla dorosłych mają ponadto znaczenie sentymentalne. Oba czynniki już dziś podbijają wartość niektórych kompletów.

Akcesoria podróżne w Out Of The Box

W Out Of The Box praktyczne akcesoria dla siebie znajdą również miłośnicy eskapad w dzikie ostępy, biwaków i festiwali muzycznych. Co łączy wszystkie te aktywności? Bardzo często brak dostępu do gniazdka z prądem. W takiej sytuacji jedyną metodą, by doładować telefon, jest użycie powerbanka. Interesujący model można kupić właśnie w sklepie InPost. Wyposażony jest w panel solarny, dzięki któremu może uzupełniać energię swojego akumulatora po wystawieniu na słońce. Do tego ma latarkę, której zalet nie sposób nie docenić nocą w lesie lub namiocie. Całość opakowana jest w odporną na obicia i upadki obudowę, idealnie sprawdzającą się w trudnych polowych warunkach.

Nie każdy jednak wypad wymaga przygotowania się na niełatwe okoliczności. Mimo to swój cenny sprzęt zawsze warto chronić. Pomaga w tym dostępny w Out Of The Box futerał na laptopa. Wykonany jest z syntetycznego filcu i odpornego na wilgoć materiału washpapa. Mieszanka ta w dotyku przypomina skórę, dając przyjemne uczucie pod palcami. Dzięki magnetycznemu zaciskowi zyskuje się pewność, że komputer nie wypadnie z niego nawet w trakcie wykonania gwałtowniejszego ruchu. Pokrowiec ten pasuje na urządzenia o przekątnej ekranu wynoszącej maksymalnie 15,6 cala.

Zestaw złożony z laptopa i powerbanka trzeba gdzieś jeszcze schować. W Out Of The Box do wyboru są dwa rodzaje rzeczy do tego przeznaczonych. Jeden z nich to bawełniana torba z długimi uszami. Waży tylko 280 gramów, co sprawia, że nie obciąża dodatkowo ręki lub ramienia. Zamiast niej można wybrać plecak z washpapy, czyli papieru odpornego na wilgoć. Duża komora pomieści nie tylko urządzenia elektroniczne, ale także np. ciuchy. Mniejszy plecak z wytrzymałej kodury to z kolei dobre akcesorium dla dziecka. Dzięki trzem kieszeniom znajdzie się w nim miejsce na wszystkie rzeczy potrzebne na wycieczce lub w szkole.

Ekologiczne sprzęty domowe

Z Out Of The Box da się wyposażyć nie tylko w podróż. W ofercie sklepu są proste i praktyczne meble, które można postawić np. na tarasie lub w garażu. Wykonane z kartonu stoły i krzesła umilą letnie posiłki oraz przydadzą się przy drobnych pracach. Papierowa szafa to z kolei dobry wybór dla osób, które potrzebują dodatkowego sprzętu do przechowywania podręcznych przedmiotów takich jak niewielkie narzędzia i części samochodowe. Inny kartonowy mebel, podstawka, sprawdzi się w domu jako element wyposażenia sypialni. Wystarczy postawić ją przed sobą, by wygodnie korzystać z laptopa lub tabletu, leżąc w łóżku. W ten sposób można m.in. oglądać filmy.

Inne proste i funkcjonalne akcesoria do domu to pojemniki z washpapy. Ilość ich zastosowań jest ogromna. Dla przykładu przydadzą się do segregowania rzeczy w pokoju dziecka. W jednej z takich osłonek pociecha może gromadzić zabawki używane w domu, w kolejnej używane na dworze (grabki, łopatki itp.), w następnej ulubione książki itd. Bez wątpienia wiele możliwości wykorzystania tego typu pudełek znajdą również osoby dorosłe. Może przydadzą się w kuchni jako pojemniki do przechowywania przypraw lub suchego prowiantu? Jeśli tak, warto do nich dokupić bawełniane owijki z woskiem. Sprawdzą się jako zabezpieczenie żywności przed bakteriami i wilgocią.

Zobacz cały asortyment sklepu internetowego Out Of The Box i znajdź coś dla siebie!


data ostatniej modyfikacji: 2023-03-01 20:30:00
Komentarze
 
Polityka Prywatności