11-12.06.2018

Central European Energy Forum – Energy CEE Day

W dniach 11-12 czerwca 2018 roku Fundacja dla Akademii Górniczo - Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje kolejne już wydarzenie z cyklu Central European Energy Forum – Energy CEE Day.

II Konferencja z cyklu pozwoli na promocję w kraju i za granicą bogatej oferty regionu Małopolskiego w zakresie energii zrównoważonej, odnawialnych źródeł energii w nowoczesnej energetyce, odpadów, inteligentnych miast przyszłości, ochrony powietrza jak również szeroko rozumianej poprawy efektywności energetycznej. Uczestnikami czerwcowego spotkania będą przedstawiciele biznesu, nauki oraz samorządów zarówno z kraju jak i zza granicy.

W trakcie dwóch dni wypełnionych wystąpieniami i spotkaniami biznesowymi nasi goście zaprezentują najlepsze praktyki i strategie zastosowane w swoich firmach. Tegorocznej edycji wydarzenia jak i w poprzednim roku, będą towarzyszyły rozmowy business to business oraz wystawa, na której producenci i firmy zaprezentują szeroką ofertę produktów i usług niezbędnych do sprawnej organizacji biznesu. Mamy nadzieję, że Forum będzie dobrą okazją do wymiany doświadczeń branżowych, zapoznania się z dokonaniami naukowymi jak i do nawiązania współpracy międzynarodowej.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie:
http://energy-forum.eu/o-konferencji/program/

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Rejestracji na wydarzenie należy dokonać na stronie:
http://energy-forum.eu/formularz-rejestracyjny/

data ostatniej modyfikacji: 2018-05-08 11:01:04
Komentarze
 
Polityka Prywatności