Przejdź do: newsy Kraków
13-14.11.2014

Zmień swoje spojrzenie na e-marketing w trakcie e- biznes festiwal w Krakowie

Przed nami finał IV edycji e-biznes festiwal - bezpłatnej konferencji prezentującej aktualne trendy w marketingu oraz zastosowania Internetu i nowych technologii w biznesie. Prowadzisz swój sklep internetowy? Projektujesz i tworzysz kampanie reklamowe? Interesujesz się marketingiem internetowym i szukasz inspiracji do dalszego działania? 13 i 14 listopada kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie stanie się centrum branżowych ekspertów i praktyków, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem - nie może Cię tam zabraknąć!

Czy wiesz, co wspólnego mają baseball i statystyka? A może kojarzysz słynne selfie z tegorocznej gali rozdania Oscarów, które błyskawicznie rozeszło się po całym świecie? Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie, co sport, setki danych liczbowych i aktorzy mają ws pólnego z marketingiem. Przekonasz się, że naprawdę dużo i.. zmienisz Twoje spojrzenie na e-marketing!

Kolejna edycja wydarzenia to przede wszystkim wartościowe prelekcje i praktyczne prezentacje prowadzone przez praktyków i specjalistów w swojej dziedzinie. Hasłem przewodnim IV edycji projektu jest "Zmieniamy spojrzenie na e-marketing", a więcej szczegółów zdradzą tematy i zagadnienia, które będą poruszone w tym roku: marketing analityczny, content marketing oraz działania niestandardowe oparte o real-time i viral marketing. Specjalnie dla Ciebie wystąpi 18 wyśmienitych prelegentów, wśród których znaleźli się m. in. innymi Grzegorz Błażewiczz SALESmanago, Jarosław Królewski z HG Intelligence, Barbara Stawarz z Content King oraz Mikołaj Winkiel z Brand24.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej: http://www.ebf.sfbcc.org.pl/krakow/ Prelegentów, harmonogram wydarzenia oraz wszystkie aktualności znajdziesz także na profilu na Facebook'u: http://www.facebook.com/ebiznesfest. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club, a Partnerem strategicznym zostało Województwo Małopolskie. Pamiętaj - 13 i 14 listopada, kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Nie zmarnuj okazji, aby zmienić swoje spojrzenie na e-marketing!

data ostatniej modyfikacji: 2014-11-12 09:33:31
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Krakowie
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
Ignatianum_wielka_wiedza.jpg
boks_220.gif
agh_pl_220_300.jpg
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
miniatura Wyszkolenie strzeleckie - 2
 
Polityka Prywatności