NEWSY Kraków
i małopolskie

tag
W VI edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z dziedziny Inżynierii Biomedycznej obronioną w 2012 roku zwyciężyła studentka AGH Łucja Rumian.
Podejmij studia na kierunku edukacja techniczno-informatyczna i zdobądź tytuł inżyniera.
„Inżynier z Kulturą” to projekt, który powstał z myślą o studentach Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Młodzi ludzie, aktywnie zdobywający wiedzę i doświadczenia mają okazję do skorzystania z bezpłatnych szkoleń z zakresu savoir-vivre’u.
Od maja 2009 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie działa Fabryka Inżynierów. Jej podstawowym celem jest zwiększenie atrakcyjności studiów w AGH oraz lepsze przygotowanie merytoryczne absolwentów do pracy w różnych gałęziach przemysłu.
23 marca br. studenci z Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica szkolili inżynierów z biznesowego savoir-vivre’u. Zajęcia odbyły się w ramach projektu "Inżynier z Kulturą".
W czwartek 17 marca Akademia Górniczo Hutnicza organizuje XIII już Inżynierskie Targi Pracy. Weźmie w nich udział trzydziestu wystawców, wśród których są m.in. takie firmy jak: Nokia Siemens Network, PGNiG, Polimex-Mostostal, ArcelorMittal czy Whirlpool.
Inżynier z Kulturą to innowacyjny projekt skierowany do studentów Akademii Górniczo-Hutniczej. Daje możliwość wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych szkoleń z zakresu savoir vivre’u.
W czwartek 3 marca 2011 r. w Hali TS Wisła odbędzie się XIII edycja Inżynierskich Targów Pracy. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentów i absolwentów krakowskich uczelni technicznych.
XIII Inżynierskie Targi Pracy w Krakowie są doskonałą okazją aby przedstawiciele blisko 50 firm lokalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych zaprezentowały swoją ofertę. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
W piątek 29 października 2010 roku otwarto Pracownię Inżynierii Komórkowej i Tkankowej. Pracownia powstała w Zakładzie Biologii Komórki WBBiB UJ w ramach Małopolskiego Centrum Biotechnologii i została wyposażona dzięki funduszom strukturalnym w ramach projektu "Biotechnologia Molekularna dla Zdrowia".
Kolejna edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Krakowskiej odbędzie się już we wtorek, 26 października! Zapraszamy w godz. 10.00-16.00 do Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej na ul. Kamiennej 17 w Krakowie.
W ramach Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki prowadzony jest kierunek „Mechanika i Budowa Maszyn", który kształci na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia inżynierów i magistrów inżynierów mechaników. Za kształcenie na tym kierunku WIMiR otrzymał ocenę z wyróżnieniem przez Państwową Komisję Akredytacyjną.
81 osób zdało 25 stycznia pierwszy w Polsce egzamin inżynierski na kierunku "Inżynieria Biomedyczna" w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie - informuje rzecznik prasowy uczelni Bartosz Dembiński. Inżynieria biomedyczna to interdyscyplinarna dziedzina wiedzy zlokalizowana na pograniczu nauk technicznych, medycznych i biologicznych.
Biuro Karier Politechniki Krakowskiej organizuje 23 października 2008 spotkanie pracodawców z absolwentami.
Amerykańskie, francuskie, niemieckie, norweskie i polskie doświadczenia w dziedzinie współpracy uczelni technicznych z przemysłem, osiągnięcia polskich inżynierów za granicą - zwłaszcza w przemyśle lotniczym, helikopterowym, w dziedzinie zaawansowanych technologii oraz bezpieczeństwa jądrowego - to główne wątki referatów, jakie zostaną wygłoszone podczas I sympozjum "Polski inżynier w kraju i na świecie", zorganizowanego przez Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności