NEWSY Kraków
i małopolskie

tag
9 października odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020. Gościem specjalnym wydarzenia była dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska, wieloletni autorytet i autorka książek z dziedziny psychologii i terapii uzależnień.
Trwa II tura rekrutacji w Wyższej Szkole Europejskiej. Zapisy na studia I i II stopnia przyjmowane są do 30 września.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza na kursy językowe. Jest to nowa oferta uczelni skierowana zarówno do studentów WSE oraz osób z zewnątrz.
Wystawa autorstwa Simeona Genewa - artysty grafika, projektanta graficznego, wykładowcy w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie będzie czynna do 31 marca w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej przy ul. Rajskiej 12 w Krakowie.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza na nowe studia podyplomowe. Rekrutacja już trwa, studia rozpoczną się w lutym.
W dniu 10 grudnia władze Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera powołały na kolejne cztery lata nowych członków Konwentu.
Do 30 września trwa dodatkowa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie zaprasza na studia na kierunku Psychologia.
Wyższa Szkoła Europejska została wpisana do Bazy Usług Rozwojowych co oznacza, że oferuje szeroki zakres usług związanych z rozwojem kompetencji z możliwością dofinansowania.
User Experience to nowa specjalność na Psychologii oraz Grafice w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera zaprasza na studia I i II stopnia w roku akademickim 2018/2019. Zapisy już się rozpoczęły.
Przygotowanie strategii komunikacji Fundacji Poland Business Run, upowszechniającej wiedzę o jej działalności i zachęcenie do dołączenia do biegu Poland Business Run – jako organizator, sponsor, biegacz czy wolontariusz. Przed takimi zadaniami stanęli słuchacze 14 edycji studiów podyplomowych na kierunku „Nowy public relations” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
W Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. prof. Józefa Tischnera w Krakowie rozpoczęła się rekrutacja na studia I i II stopnia 2017/2018.
Trwa świąteczna akcja Gwiazdka dla zwierzaków, w ramach której prowadzona jest zbiórka paczek dla bezdomnych czworonogów. W wydarzenie włączyła się także Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Lingwistyka dla biznesu to nowe studia I stopnia w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera.
Tylko do 30. września br. trwa jeszcze II tura rekrutacji na studia I i II stopnia 2016/2017 w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Sprawdź na jakich kierunkach mamy jeszcze wolne miejsca i dołącz do grona naszych studentów!
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Krakowie
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
agh_pl_220_300.jpg
boks.jpg
Ignatianum_wielka_wiedza.jpg
boks_220.gif
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności