NEWSY Kraków
i małopolskie

tag
Axon System zaprasza na konwersacje językowe prowadzone z Native Speaker. Zajęcia prowadzone są kilka razy w tygodniu w trakcie trwania semestrów czyli od listopada do stycznia oraz od marca do czerwca.
Nie masz czasu na naukę języka obcego? Skorzystaj z oferty Axon System i zapisz się na zajęcia dla zapracowanych - raz w tygodniu 180 min.
Centrum Edukacyjne Axon System prowadzi nabór na kursy dla zapracowanych oraz semestralne i roczne.
Axon System zaprasza na wakacyjne intensywne kursy językowe. II edycja startuje 19 sierpnia.
Centrum Edukacyjne Axon System zaprasza na wakacyjne kursy językowe Busienss English.
Centrum Edukacyjne Axon System zachęca do udziału w dofinansowanych kursach językowych. Możliwość dofinansowania do 87%.
Axon System zaprasza na kursy semestralne. Start już 25 lutego 2019 roku.
Centrum Edukacyjne Axon System zaprasza na językowe kursy wakacyjne. Początek zajęć 20 sierpnia.
Centrum Edukacyjne Axon System organizuje intensywne 60 godzinne kursy językowe - Angielski do wakacji. Początek zajęć 7 maja.
Centrum Edukacyjne Axon System organizuje kolejną edycję wakacyjnych kursów językowych, która rozpocznie się 21 sierpnia 2017 roku.
Centrum Edukacyjne Axon System organizuje kursy z zakresu informatyki dla osób fizycznych oraz firm. Szkolenia mogą być prowadzone grupowo bądź indywidualnie.
Axon System organizuje wakacyjny kurs tworzenia gier komputerowych. Zajęcia rozpoczną się 29 czerwca 2017 roku.
Axon System zaprasza na wakacyjne kursy językowe. Pierwsza edycja rozpocznie się 26 czerwca a druga 21 sierpnia 2017 roku. Zajęcia adresowane są dla wszystkich bez względu na wiek czy wykształcenie.
Axon Sysem jest partnerem ETS - Educational Testing Service, organizacji, która jest liderem w tworzeniu certyfikatów językowych. Oznacza to, że w szkole można zarejestrować się na egzamin TOEIC, TFI, TOEIC Bridge, TOEFL Junior, WiDaF lub WiDaF Basic, przygotować się do egzaminów TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL, TFI i WiDaF oraz zdać egzamin TOEIC, WiDaF, TFI.
Centrum Edukacyjne Axon System zaprasza na kursy indywidualne. Są one dostosowane do potrzeb kursanta i w trakcie jego trwania można zmieniać intensywność zajęć oraz modyfikować program.
Szkoła Języków Obcych Axon System partnerem ETS (Educational Testing Service) - największej organizacji testującej na świecie, która jest liderem w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.
Axon System zaprasza na kursy językowe. Szkoła przygotowała dla kandydatów atrakcyjne promocje.
Trwają zapisy na kursy językowe w Szkole Języków Obcych Axon System. Zajęcia rozpoczynają się już 17 października 2016 roku.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności