NEWSY Kraków
i małopolskie

tag
Akademia Ignatianum przedłużyła do 10 października rekrutację na studia II stopnia.
Od 19 lipca do 2 września w Akademii Ignatianum trwa nabór uzupełniający na studia II stopnia.
Akademia Ignatianum uruchamia w roku akademickim 2019/2020 nową specjalność na kierunku Pedagogika: Arteterapia z twórczą resocjalizacją dla studentów studiów niestacjonarnych II stopnia.
W Akademii Ignatianum trwa rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Ochrona Danych Osobowych.
Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej to studia I stopnia oferowane przez Akademię Ignatianum w Krakowie.
Akademia Ignatianum zaprasza na studia jednolite magisterskie, I stopnia oraz II stopnia. Rekrutacja uzupełniająca trwa do 20 września.
Do 3 września trwa dodatkowa rekrutacja na studia I i II stopnia w Akademii Ignatianum w Krakowie.
Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza na studia. Zapisy na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie nadal trwa.
Akademia Ignatianum zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Uczelnia oferuje 12 kierunków z dziedzin społecznych i humanistycznych, prowadzonych na trzech wydziałach, w tym jednym zamiejscowym w Mysłowicach.
Jesteś zainteresowany tematem post-globalizacji? Przyjdź na konferencję organizowaną przez Akademię Ignatianum w Krakowie, która odbędzie się w dniach 22-23 maja w siedzibie uczelni przy ul. Kopernika 26. Wydarzenie będzie prowadzone w języku polskim i angielskim.
Celem kształcenia jest profesjonalne działanie w obszarze ochrony danych osobowych, bez względu na miejsce i rodzaj prowadzonej działalności. Podczas studiów w Akademii Ignatianum przekazana będzie w sposób praktyczny wiedza jak dbać o bezpieczeństwo informacji, danych osobowych, w jednostce.
O. Jan de Brebeuf poświęcił swoje życie by głosić Chrystusa wśród plemienia Huronów. Jezuici studiujący na Akademii Ignatianum w Krakowie chcą przypomnieć hurońską kolędą historię „Apostoła Indian”.
Do soboty (16 września) w Akademii Ignatianum w Krakowie trwa międzynarodowa konferencja poświęcona areterapii. Biorą w niej udział pionierzy arteterapii oraz światowej sławy naukowcy i terapeuci. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz poszukiwanie nowych inspiracji do pracy naukowej i terapeutycznej w tradycji.
Do 21 września 2017 roku trwa III tura rekrutacji na studia I i II stopnia w Akademii Ignatianum w Krakowie.
Akademia Ignatianum w Krakowie prowadzi rekrutację dodatkową na studia I i II. Zapisy kończą się 1 września 2017 roku.
„Nie zrozumiesz pierwszego pocałunku, jeśli go nie doświadczysz” – to motyw przewodni specjalności Sztuki wizualne i teatr na kulturoznawstwie w Akademii Ignatianum w Krakowie. Studenci tej uczelni wyszli z założenia, że ich wiedza musi być poparta praktyką. Pod okiem prof. Moniki Rasiewicz założyli studencki Teatr KX.
Trwa rekrutacja na studia w Akademii Ignatianum w Krakowie. Uczelnia oferuje kształcenia na kierunkach I i II stopnia, jednolitych magisterskich, podyplomowych oraz doktoranckich.
Filozofia umysłu z elementami kognitywistyki to nowa specjalność na kierunku Filozofia, która pojawiła się w ofercie Akademii Ignatianum.
Akademia Ignatianum prowadzi kształcenie na studiach podyplomowych "Doradztwo zawodowe". Po ukończeniu kształcenia absolwent uzyskuje kwalifikacje doradcy zawodowego.
Akademia Ignatianum zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Filozofia i etyka z elementami coachingu.
Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza na studia stacjonarne (bez czesnego) na kierunku Turystyka i rekreacja.
Uruchomiono nabór na nowe kierunki studiów w Akademii Ignatianum w Krakowie. Aplikować można na Turystykę i Rekreację (I st.), Pracę socjalną (II st.), Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej (I st.) oraz Pedagogikę (II st.) w WZNHiS Mysłowicach.
Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza na kurs Opiekuna Medycznego. Zajęcia odbywać się będą przez 2 semestry zgodnie z harmonogramem. W ramach kursu odbywać się będą zajęcia z zakresu: anatomii i fizjologii, patologii z elementami pierwszej pomocy, zdrowia publicznego, a także dotykać będą elementy działań gospodarczych w ochronie zdrowia, nauki języka obcego – zawodowego, a także języka migowego i podstaw przedsiębiorczości. Rekrutacja trwa do 31 sierpnia 2016 roku.
Instytut Psychologii Akademii Ignatianum w Krakowie zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Psychoonkologia. Rekrutacja trwa do 9 września 2016 roku.
Instytut Kulturoznawstwa Akademii Ignatianum uruchamia nowe kierunki studiów podyplomowych. Sprawdź ofertę i zapisz się już teraz.
Od przyszłego roku akademickiego Wyższa Szkoła Filozoficzno-Pedagogiczna „Ignatianum” w Krakowie będzie nosić nazwę Akademia Ignatianum.
Studia na kierunku POLITOLOGIA pozwalają posiąść rozległą i głęboką wiedzę dotyczącą funkcjonowania sfery polityki, umożliwiającą rozumienie dynamiki zmian politycznych i strategii decyzyjnych w wymiarze politologicznym, społecznym, kulturowym, filozoficznym, religijnym i ekonomicznym.
Do końca września masz jeszcze szansę zapisać się na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej Ignatianum w Krakowie. Nie czekaj do ostatniej chwili!
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej "Ignatianum". Masz jeszcze szanse, by dołączyć do grona studentów uczelni.
Wyższa Szkoła Filozoficzno-pedagogiczna "Ignatianum" w Krakowie prowadzi rekrutacje na studia podyplomowe.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności