Trwa rekrutacja na 3 nowe kierunki studiów podyplomowych WSE

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza na nowe studia podyplomowe. Rekrutacja już trwa, studia rozpoczną się w lutym.

UX & Business Design - to propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje jako projektanci oraz konsultanci UX. Słuchacze zdobędą wiedzę z zakresu budowy produktów cyfrowych od koncepcji pod prace projektowe, badania, wdrożenia i optymalizację. Szczegóły znajdują się na stronie

Home Design - doskonały wybór dla osób zainteresowanych podniesieniem kompetencji w zakresie dekoracji wnętrz i otoczenia domu/lokalu. Kompleksowy program nauczania dostarczy wiedzę z zakresu tworzenia projektów wnętrz w aspekcie funkcjonalnym i estetycznym. Szczegóły znajdują się na stronie.

Trener zdrowego stylu życia - niezwykle ciekawy kierunek dostosowany do wymogów dynamicznie rozwijającego się rynku fitness/welness. Idealny dla trenerów personalnych, pasjonatów sportu, fizjoterapeutów, masażystów, dietetyków, oraz absolwentów uczelni rekreacyjno - sportowych. Szczegóły znajdują się na stronie. 

Rekrutacja trwa do 8 lutego.

data ostatniej modyfikacji: 2019-01-16 09:36:15
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Krakowie
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
WSE_220.gif
boks_220.gif
Ignatianum_wielka_wiedza.jpg
agh_pl_220_300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności