NEWSY Kraków
i małopolskie

Trwa rekrutacja na 3 nowe kierunki studiów podyplomowych WSE

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza na nowe studia podyplomowe. Rekrutacja już trwa, studia rozpoczną się w lutym.

UX & Business Design - to propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje jako projektanci oraz konsultanci UX. Słuchacze zdobędą wiedzę z zakresu budowy produktów cyfrowych od koncepcji pod prace projektowe, badania, wdrożenia i optymalizację. Szczegóły znajdują się na stronie

Home Design - doskonały wybór dla osób zainteresowanych podniesieniem kompetencji w zakresie dekoracji wnętrz i otoczenia domu/lokalu. Kompleksowy program nauczania dostarczy wiedzę z zakresu tworzenia projektów wnętrz w aspekcie funkcjonalnym i estetycznym. Szczegóły znajdują się na stronie.

Trener zdrowego stylu życia - niezwykle ciekawy kierunek dostosowany do wymogów dynamicznie rozwijającego się rynku fitness/welness. Idealny dla trenerów personalnych, pasjonatów sportu, fizjoterapeutów, masażystów, dietetyków, oraz absolwentów uczelni rekreacyjno - sportowych. Szczegóły znajdują się na stronie. 

Rekrutacja trwa do 8 lutego.

data ostatniej modyfikacji: 2019-01-16 09:36:15
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSE_220.gif
WSSIP_220.jpg
Ignatianum_220_uzupelniajacy_2019.jpg
agh_pl_220_300.jpg
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyzsza-Szkola-Europejska-im-ks-Jozefa-W bibliotece....
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności