Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Osoba sprzątająca - Kraków, małopolskie

Lokalizacja: Kraków
małopolskie / powiat Kraków / gmina Kraków
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: Merkury Market Spółka z. o o sp.k.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2504

Miejsce pracy: Józefa Marcika 16, 30-418 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku na terenie pawilonu handlowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Data zakończenia: 29.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Możliwość przedłużenia umowy/
Pensja+premia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 6842255436
REGON: 371007032
Krótki opis działalności gospodarczej: Numery identyfikacyjne, nazwa podmiotu:

Numer identyfikacyjny REGON 371007032
Numer NIP 6842255436
Nazwa MERKURY MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres siedziby:

Województwo PODKARPACKIE
Powiat M. KROSNO
Gmina/Dzielnica lub Delegatura M. KROSNO
Ulica, miejscowość UL. FELIKSA CZAJKOWSKIEGO 51, KROSNO
Poczta 38-400 KROSNO

Pozostałe (udostępnione) dane:

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 2 - JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA NIEMAJĄCA OSOBOWOŚCI PRAWNEJ
Kod i nazwa szczególnej formy prawnej 20 - SPÓŁKI KOMANDYTOWE
Kod i nazwa formy własności 215 - WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007 4753Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA DYWANÓW, CHODNIKÓW I INNYCH POKRYĆ PODŁOGOWYCH ORAZ POKRYĆ ŚCIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
Data wpisu do rejestru / ewidencji
lub data powstania podmiotu * 2001-02-05
Data rozpoczęcia działalności ** 2001-02-05
Organ rejestrowy / ewidencyjny SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Nazwa rejestru / ewidencji REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Numer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny 0000490943

* Dla podmiotów wpisanych do rejestru REGON w I etapie jego wdrażania (1975-1976
Adres www: www.merkury.pl
Adres: 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rekrutacji Dział
Nr telefonu: 695 150 889
E-mail: kariera@merkurymarket.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail