Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Kasjer - sprzedawca - Kraków, małopolskie

Lokalizacja: Kraków
małopolskie / powiat Kraków / gmina Kraków
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracodawca: Firma Handlowa KROMKA Zbigniew Kromka

Numer oferty: StPr/2024-04-15/0886

Miejsce pracy: Modrzewiowa 22, 30-224 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzedawanie, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie mięsa, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca na okres próbny na cały etat lub pół etatu do uzgodnienia. Dwie zmiany, godziny pracy sklepu 7-18 od poniedziałku do piątku, w soboty 7-15.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca w branży mięsnej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki, chęci do pracy, uczciwość, mile widziane doświadczenie

NIP: 9441746868
REGON: 351362518
Krótki opis działalności gospodarczej: handlowa
Adres: Azaliowa 8, 32-070 Zagacie, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Kromka
Nr telefonu: 665132402
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon