Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Księgowy/starszy księgowy - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-04-10
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia/finanse

Numer oferty: StPr/24/2139

Miejsce pracy: Prądnicka 76, 31-202 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Księgowanie wyciągów bankowych dot. rachunku subkonto dochodów budżetowych.
Naliczanie odsetek od nieregulowanych w terminie należności.
Sporządzanie i wysyłanie do kontrahentów potwierdzeń sald należności.
Sporządzanie sprawozdań budżetowych Rb23, Rb27, RbN.
Księgowanie odpisów aktualizujących należności.
Terminowe odprowadzanie dochodów budżetowych na rachunek budżetu państwa.
Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Data zakończenia: 30.09.2025
Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 6200 zł brutto + stażowe + premia 5%.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia/finanse
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera
  • praktyczna znajomość MS Office
  • dobra organizacja czasu pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie na stanowisko księgowego - średnie, na stanowisko starszego księgowego - wyższe.
Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w jednostce sektora finansów publicznych.
Znajomość zagadnień finansowo - księgowych oraz ustawy o rachunkowości i finansach publicznych.
Mile widziane: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia.

NIP: 6771027767
REGON: 000297394
Krótki opis działalności gospodarczej: Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi
Adres www: www.wsse.krakow.pl
Adres: Prądnicka 76, 31-202 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Wójciak
Nr telefonu: 12 254 94 53
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon