Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Specjalista/główny specjalista w zespole ds. księgowych i kadrowych (kk) - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracodawca: STOWARZYSZENIE METROPOLIA KRAKOWSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/2024-04-05/0803

Miejsce pracy: WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 20, 30-059 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Koordynacja współpracy z podmiotami świadczącymi usługi z zakresu księgowości i kadr
Sporządzanie informacji i raportów dotyczących realizacji budżetu SMK
Przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień na realizację usług z zakresu księgowości i kadr.
Opracowanie i koordynacja wdrażania wewnętrznych regulacji dot. opisywania i obiegu dokumentów księgowych i kadrowych.
Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów finansowych oraz wyciągów bankowych
Dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z budżetem Stowarzyszenia
Przygotowywanie oraz realizacja przelewów w systemie bankowości elektronicznej w ramach udzielonego pełnomocnictwa
Sporządzanie raportów, opinii, analiz i zestawień finansowo-księgowych
Współpraca z pozostałymi zespołami Stowarzyszenia w zakresie realizacji powierzonych zadań
Udział w czynnościach kontrolnych prowadzonych przez upoważnione instytucje, w tym przygotowanie niezbędnych dokumentów i zestawień.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Po okresie próbnym 3 miesiące - umowa na czas nieokreślony
Szczegółowa informacja dotycząca naboru:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres: rekrutacja@metropoliakrakowska.pl
W tytule wiadomości należy wpisać nr naboru, na który jest składana aplikacja (2/3/2024)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Doświadczenie we współpracy z podmiotami świadczącymi usługi z zakresu księgowości i kadr lub realizacji projektu w zakresie koordynacji spraw: finansowych, kadrowych, księgowych.
2. Doświadczenie w zakresie przygotowania i prowadzenia minimum trzech postępowań o udzielnie zamówienia publicznego.
3. Znajomość regulacji prawnych w zakresie spraw: księgowych i kadrowych np: ustawy o rachunkowości, o stowarzyszeniach, o podatku dochodowym od osób prawnych i ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, zasady obliczania wynagrodzeń
4. Doświadczenie sporządzaniu raportów dotyczących wykonania lub realizacji budżetu jednostki lub projektu
5. Umiejętność stosowania i interpretacji przepisów podatkowych i rachunkowych
6. Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego oraz programów księgowych
7. Umiejętność analizy problemów oraz przedstawienia rozwiązania wraz z argumentacją

NIP: 6762477784
REGON: 12315321100000
Adres: WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 20, 30-059 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Babulska
E-mail: rekrutacja@metropoliakrakowska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail