Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Regionalny menadżer zakupów i płatności azja i europa - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1967

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres zarządzania usługami BPO (przetwarzanie faktur): Realizacja celów strategicznych dla procesów P2P na poziomie regionalnym (obejmującym Azję i Europę), zapewniając zgodność ze wspólnym globalnym i standardowym projektem. Zapewnienie prawidłowego świadczenia usług w ramach BPO P2P w regionach Azji i Europy, monitorowanie wydajności zespołów BPO P2P, eskalowanie problemów i ryzyka w celu zapewnienia zastosowania odpowiednich działań łagodzących. Aby zapewnić "łączność z rynkiem", szeroko komunikować się z partnerami i kierownictwem IBS, koncentrując się na rynku / klientach. Odpowiedzialność za realizację wskaźników KPI zgodnie z ustalonymi celami. Wspieranie analizy przyczyn źródłowych niespełnienia celów SLA i przygotowanie planów naprawczych. Wspieranie rozwiązań eskalacji z biznesu. Kierowanie organizacją P2P dla Regionów, zapewnienie rozwoju możliwości i talentów dla krytycznych ról.
Zarządzanie usługami poza zakresem BPO: Płatności, skanowanie, wsparcie biznesowe. Wyniki biznesowe i ciągłe doskonalenie. Odpowiedzialny za współprojektowanie procesu P2P z P2P GPO & Transformation Lead i dostarczanie regionalnych spostrzeżeń w celu wsparcia globalnej definicji i wdrożenia projektu. Zapewnienie MŚP dla niuansów klastra / rynku. Realizacja dalszych planów usprawnień w ramach swojego zakresu poprzez harmonizację i standaryzację działań P2P. Prowadzenie zmian w dwóch regionach zgodnie ze strategią GBS.
Wyzwania: Długoterminowe utrzymanie wiedzy specjalistycznej w organizacji. Zarządzanie interesariuszami ze względu na dużą liczbę interesariuszy i poziom stażu pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Data zakończenia: 24.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 44 026 PLN
Opis wynagrodzenia: praca od 9:00-17:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik działu finansowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 8 lat doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie globalnej w branży tytoniowej, gdzie kandydat pracowałby z rynkami na poziomie regionalnym. Znajomość specyfiki firmy globalnej z branży tytoniowej: produktów, procesu P2P end- to- end. Umiejętność prac na poziomie regionalnym jednocześnie z wieloma rynkami. Doskonała znajomość specyfiki rynków azjatyckich i europejskich. Biegłość w partnerstwie biznesowym: Partnerstwo z wpływem (zaawansowane). Biegła umiejętność zwiększania wartości firmy. Zaawansowane umiejętności zarządzania projektami. Nastawienie na rozwój. Przełomowe myślenie, przedsiębiorczość. Potwierdzona certyfikatami znajomość zagadnień związanych z przewodzeniem finansami, rachunkowości finansowej, finansów przedsiębiorstw.

Krótki opis działalności gospodarczej: Branża finansowo-kadrowa
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Gajda
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie p. 103a