Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Referent w referacie czynszów lokali mieszkalnych - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: ZARZĄD BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W KRAKOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1837

Miejsce pracy: Bolesława Czerwieńskiego 16, 31-319 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Księgowanie i rozliczanie wpłat na kontach użytkowników; miesięczna weryfikacja sald na kontach poszczególnych najemców lokali mieszkalnych; bieżące księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych w zakresie lokali mieszkalnych; wprowadzanie decyzji o przyznanych dodatkach mieszkaniowych; księgowanie wpłat dodatków mieszkaniowych; bieżąca obsługa korespondencji.
Praca w godz. 7:30-15:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Data zakończenia: 13.04.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 675 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejetność obsługi urządzeń biurowych, biegła znajomość programów pakietu MS Office.
Mile widziane umiejętności w zakresie księgowania lub wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne.
Spełnienie wymagań określonych dla stanowisk urzędniczych w zakresie obywatelstwa, pełnej zdolności do czynności prawnych, niekaralności.

NIP: 6751000311
REGON: 350768365
Krótki opis działalności gospodarczej: Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie
Adres www: www.zbk.krakow.pl
Adres: Bolesława Czerwieńskiego 16, 31-319 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Śliż
Nr telefonu: 12 291 28 17
E-mail: praca@zbk.krakow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - nr ref FC-Z-04/24, kwestionariusz osobowy na stronie: zbk-krakow.pl