Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Menedżer ds. audytu - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1057

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ułatwienie skutecznej komunikacji i koordynacji z kierownictwem biznesowym na wszystkich poziomach.
Planowanie i przeprowadzanie audytów zgodnie z metodologią opartą na ryzyku, zalecanie ulepszeń kontroli wewnętrznej. Analizowanie danych, faktów i wyników testów w celu wyciągnięcia odpowiednich wniosków dotyczących skuteczności środowiska kontroli wewnętrznej klienta.
Wykazanie silnych umiejętności przywódczych zespołu, które obejmują tworzenie środowiska opartego na zaufaniu, pozyskiwanie różnorodnych opinii od członków zespołu oraz nadzorowanie, coaching i rozwój personelu poprzez terminowe, znaczące informacje zwrotne i mentoring w miejscu pracy w całym cyklu życia projektu. Wkład w inicjatywy zmian poprzez udział w inicjatywach zmian systemowych i biznesowych o strategicznym znaczeniu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.03.2024
Data zakończenia: 04.03.2027
Wynagrodzenie brutto: od 20 666 PLN
Opis wynagrodzenia: Godzina zakończenia pracy: 17:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • dokładność oraz sumienność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Planowanie i przeprowadzanie audytów zgodnie z metodologią opartą na ryzyku, zalecanie ulepszeń kontroli wewnętrznej. Ułatwienie skutecznej komunikacji i koordynacji z kierownictwem biznesowym na wszystkich poziomach.

Krótki opis działalności gospodarczej: ksiegowość
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Gajda
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie sala 103A