Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-02-08
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: GALICYJSKA FUNDACJA "WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0924

Miejsce pracy: 31-109 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) pomoc osobie niepełnosprawnej w wykonywaniu czynności dnia codziennego;
b) pomoc osobie niepełnosprawnej w wyjściu, powrocie lub dojazdach z uczestnikiem programu w wybrane przez uczestnika miejsca;
c) pomoc osobie niepełnosprawnej w załatwieniu spraw urzędowych;
d) pomoc w korzystaniu z dóbr kultury (tj. muzeum, teatr, kino, galerie sztuki, wystawy itp.);
e) pomoc w zaprowadzaniu i przyprowadzaniu dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności do/z placówki oświatowej;
f) inne czynności związane z pomocą osobom z niepełnosprawnością w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym;
g) uczestniczenie w posiedzeniach zespołów konsultacyjnych i problemowych w sprawach osoby objętej wsparciem.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
Opis wynagrodzenia: 40,00 BRUTTO/H
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Asystent osoby niepełnosprawnej* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : • osoby posiadające dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w następujących kierunkach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, fizjoterapeuta;
• osoby posiadające co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym np. doświadczenie zawodowe

NIP: 6772312725
REGON: 120720827
Krótki opis działalności gospodarczej: 9499Z DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH ORGANIZACJI CZŁONKOWSKICH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Nr KRAZ: 5519
Adres www: www.gce.krakow.pl
Adres: 31-109 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wiesława Dołgań
Nr telefonu: 661247200
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon