Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Hr lead - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-01-29
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły, białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/0585

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zarządzanie systemami HR i rekrutacji

- Rozwój strategii brandingowej firmy

- Rekrutacja na kluczowe stanowiska w firmę

- Analityka HR i rekrutacji

- Spotkania oceniające pracowników, spotkania 1 na 1, proces oceny i retencji

- Organizacja szkoleń i rozwoju kariery pracowników, mentoring
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.02.2024
Data zakończenia: 09.02.2027
Wynagrodzenie brutto: od 13 866 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik działu kadr i płac
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Budowanie zorientowanego na wartości systemu HR i strategii HR; Stworzenie systemu rekrutacji dla specjalizacji IT i innych niż IT; doświadczenie na stanowisku specjalista do spraw personelu 4 lata i 3 miesiące ,1 rok i 5 miesięcy na stanowisku główny specjalista do spraw personelu, 5 miesięcy nas stanowisku dyrektor do spraw personelu. Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku w branży IT. Wykształcenie wyższe w zakresie psychologii lub socjopsychologii. Znajomość podstaw psychologii pracy i psychologii społecznej. Umiejętność wystąpień publicznych. Badania mające na celu identyfikację wpływu społeczno-psychologicznych warunków pracy na rozwój osobisty, motywację, profesjonalizację, utrzymanie zdrowego stylu życia i wyniki osiągania celów korporacyjnych; Stworzenie i utrzymanie korporacyjnego kodeksu postępowania w oparciu o badania i strategię informatyczną i finansową firmy. Budowanie zorientowanego na wartości systemu HR i strategii HR; Stworzenie systemu rekrutacji dla specjalizacji IT i innych niż IT; Zatrudnianie rzadkich specjalistów IT i menedżerów najwyższego szczebla; Analiza międzynarodowego rynku pracy IT, planowanie strategii i wdrażanie nowych podejść i narzędzi; Tworzenie programów edukacyjnych dla rekrutrów IT i specjalistów HR w oparciu o międzynarodowe doświadczenie i nowoczesne podejście; Zarządzanie zespołem specjalistów HR; Tworzenie marki HR od podstaw, promowanie i osadzanie jej w procesach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym w mediach społecznościowych, w celu zapewnienia wydajnego i pozytywnego przepływu pracy i atmosfery.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Gajda
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie p. 103a