Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Menedżer programów it ds. p&c - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-01-26
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły, filipiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/0572

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Proponowanie optymalnych rozwiązań IT w zakresie płac i
czasu pracy zgodnie ze standardami architektury IT i
mapami drogowymi dla domeny P&C, w szczególności na
rynek azjatycki, zapewnianie wskazówek dotyczących
inwestycji programowych, harmonogramu i zarządzania
cyklem życia portfela, doradzanie partnerowi biznesowemu
w zakresie usprawniania procesów. Kierowanie
planowaniem i realizacją programów płacowych i
czasowych w uzgodnionym zakresie, budżecie, zasobach i
terminach. Zidentyfikowanie przyszłych właścicieli usług i
zdefiniowanie modelu świadczenia usług oraz przejście do
dostawców usług. Opracowanie strategii i planu
komunikacji, które przyczynią się do sukcesu programu,
włączając w to rynek azjatycki. Przewodzenie komitetom
ster. programu, zapewniając, że interesariusze programu i
kierownictwo wyższego szczebla są na bieżąco z rozw.
programu zgodnie z krytycznymi etapami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Data zakończenia: 14.02.2027
Wynagrodzenie brutto: od 41 069 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik działu informatyki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • filipiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 10 lat w międzynarodowej firmie, w dziale IT, w tym doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zarządzaniu ludźmi i projektami. Równoległe zarządzanie zespołami w wielu lokalizacjach: zarządzanie zespołami złożonymi z przynajmniej 6 osób w co najmniej 2 lokalizacjach na
świecie. Podejście zorientowane na klienta i swoboda w kontaktach z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz interesariuszami na wszystkich poziomach. Biegłość w zarządzaniu projektami.

Krótki opis działalności gospodarczej: Branża finansowo-kadrowa
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Gajda
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie p. 103a