Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Inspektor nadzoru w branży elektrycznej - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-01-11
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0305

Miejsce pracy: Kopernika 31, 31-501 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi inwestycjami budowlanymi dla Uniwersytetu Jagiellońskiego zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, posiadanymi uprawnieniami oraz wiedzą techniczną w tym zakresie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa lat + premia+ dodatki zadaniowe
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor nadzoru budowlanego
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Inspektor nadzoru budowlanego
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kierunek wykształcenia: studia wyższe kierunkowe
doświadczenie zawodowe: min. 5 lat
umiejętności: znajomość prepisów Prawa budowlnego oraz związanych z nim przepisów wykonawczych ( dodatkowym atutem będzie znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego oraz Prawa Zamówień Publicznych),
dodatkowych atutem będzie umiejętność wykonywania kosztorysów, przedmiarów,
umiejętność obsługi komputera i programów Microsoft Office oraz urządzeń biurowych,
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, systematyczność, samodzielność i odpowiedzialność
uprawnienia: do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych

NIP: 6750002236
REGON: 000001270
Krótki opis działalności gospodarczej: edukacja
Adres www: www.uj.edu.pl
Adres: 31-501 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
E-mail: joanna.rzepecka@uj.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail