Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Masażysta - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2023-12-13
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: MIRA MI IRYNA MAMONTOVA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/7534

Miejsce pracy: Wincentego Witosa 23, 30-612 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie różnorodnych technik masażu w zależności od potrzeb klienta. Ocena stanu zdrowia, utrzymanie czystości o porządku w miejscu pracy. Zachowanie profesjonalizmu, etyki zawodowej. Praca z kasą fiskalną i terminalem.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.01.2024
Data zakończenia: 02.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 27,70 zł/h

praca na 2 zmiany w godz. 9-21

umowa zlecenie z możliwością przedłużenia
Zawód: technik masażysta*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik masażysta* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie : średnie zawodowe lub wyższe
mile widziane kursy
certyfikat masażysty

NIP: 6793265681
REGON: 525122780
Adres: 30-612 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 503 563 798
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon