Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Serwisant kotłów c. o. - Kraków, małopolskie

Lokalizacja: Kraków
Małopolskie / powiat Kraków / gmina Kraków
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Stanowisko: 8.2 - Monterzy

Data dodania: 2023-01-27
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: BUDROLPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0691

Miejsce pracy: 00-000 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Serwisowanie kotłów gazowych, przestrzeganie przepisów BHP, obowiązujących na stanowisku pracy.

Godziny pracy: 8:00-16:00

Praca w Krakowie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.01.2023
Data zakończenia: 27.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
Opis wynagrodzenia: do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej, zależne od doświadczenia i umiejętności + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter kotłów i armatury kotłowej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter kotłów i armatury kotłowej
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
  • chęci do pracy
  • dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane uprawnienia SEP oraz znajomość budowy urządzeń i maszyn energetycznych min. kotłów i urzadzen pomocniczych
doświadczenie mile widziane

NIP: 6832094084
REGON: 36697392800000
Krótki opis działalności gospodarczej: SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN WYKORZYSTYWANYCH W GÓRNICTWIE, BUDOWNICTWIE ORAZ INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNE
Adres: Na Grobli 2C, 32-005 Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kontakt z pracodawcą
Nr telefonu: 602 379 111, 664 404 825
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon