Serwis Oferty pracy w Krakowie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Kraków

Pracownik utrzymania czystości - Kraków, małopolskie

Lokalizacja: Kraków
Małopolskie / powiat Kraków / gmina Kraków
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: AGRO-SERVICE Piotr Kulak
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/7721

Miejsce pracy: 31-000 Kraków ., powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie wewnątrz budynków, w tym mycie okien, przeszkleń, doczyszczanie posadzek. Obsługa maszyn czyszących.

Miejsce wykonywania pracy: Kraków, ul. Warszawska

Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.

godz. pracy: 15-19 lub 18-22

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 29.09.2022
Data zakończenia: 28.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

NIP: 6480101660
REGON: 272100819
Krótki opis działalności gospodarczej: Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Adres www: www.i-agro.pl
Adres: 40-607 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 504198573
E-mail: agro-service@i-agro.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail