To najpopularniejszy na świecie test z języka angielskiego w sferze nauki i migracji. Każdego roku do egzaminu IELTS przystępuje ponad 1,5 miliona kandydatów. Egzamin to dla nich pierwszy krok w kierunku zdobycia wykształcenia i zatrudnienia. Ocenia poziom znajomości angielskiego osób, którzy chcą studiować lub pracować w otoczeniu anglojęzycznym.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Mission - ośrodek egzaminacyjny TOEIC

ul. Armii Krajowej 95
30-150 Kraków
tel.(12) 622 72 65

TOEIC (Test of English for International Communication)

Egzamin TOEIC to rzetelne i uznawane narzędzie, służące do testowania znajomości angielskiego języka biznesu, używanego na całym świecie.

TOEIC® (TEST OF ENGLISH FOR INTERNETIONAL COMMUNICATIONTM) to egzamin sprawdzający znajomość międzynarodowego, biznesowego języka angielskiego, na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego. Egzamin ten przeznaczony jest dla osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych, w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania i gramatyki. Rocznie zdawany przez ponad 4,5 miliona osób, egzamin TOEIC® jest światowym standardem pomiaru znajomości języka angielskiego, wymaganej w środowisku pracy.

Egzamin TOEIC BRIDGEEgzamin TOEIC Bridge sprawdza znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia ze słuchu i czytania na poziomie od początkującego do średniozaawansowanego.

Egzamin TOEIC® Bridge to narzędzie oceny, które jest bardzo zbliżone do egzaminu TOEIC® ocenia umiejętności w zakresie rozumienia ze słuchu i czytania w języku angielskim na poziomie od początkującego do średniozaawansowanego. Jest rzetelną i trafną metodą oceny, uznawaną na całym świecie.

Zastosowanie egzaminu Bridge:
przeznaczony dla osób pracujących, które potrzebują podstawowej znajomości języka angielskiego w miejscu pracy,
w ramach programów szkoleniowych wewnątrz firm, zarówno w celu dokonania oceny, jak i zmotywowania osób na niższych poziomach do wyznaczania i osiągania celów w nauce języka,
przeznaczony dla uczniów na pierwszym etapie kursu językowego,
w szkołach średnich i technicznych jako zewnętrzne i obiektywne narzędzie pomiaru umiejętności językowych,
jako narzędzie rozwoju, które może być wielokrotnie wykorzystywane do oceny postępów w nauce języka angielskiego,
jako narzędzie pomiaru skuteczności nauczania - wyniki uczestników kursu językowego mogą zostać sprawdzone w celu przeanalizowania jakości samego kursu,
sprawdza się jako narzędzie motywujące do osiągnięcia wyższego poziomu znajomości języka.


INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języków w Krakowie
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
 
Polityka Prywatności