Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kraków

Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
18-21.04.2016

Tydzień Międzynarodowy

Cześć! Hola! Ciao! Hello! Привет! Ahoj! Salut! Jesteś ciekaw świata, fascynują Cię odmienne kultury i lubisz uczyć się języków obcych? Myślisz o wymianie międzynarodowej? Chciałbyś dowiedzieć się jak wygląda życie i studiowanie w innym kraju? Marzysz o podróży dookoła świata? A może po prostu chcesz ciekawie spędzić czas? Nieważne jakie są Twoje powody, koniecznie musisz wziąć udział w Tygodniu Międzynarodowym!

Jak to zrobić? Wystarczy, że w dniach 18-21 kwietnia przyjdziesz na kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Aż przez cztery dni na UEKu będzie można poczuć prawdziwą wielokulturową atmosferę. Odbędą się bardzo ciekawe prelekcje i wykłady, konkursy, zawody dla fanów sportu oraz wiele innych atrakcji!

Tydzień Międzynarodowy ma na celu promowanie mobilności wśród społeczności uniwersyteckiej, propagowanie informacji dotyczących wymian i praktyk zagranicznych, a ponadto rozprzestrzenianie idei tolerancji oraz integracji ludzi pochodzących z różnych krajów i kultur.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Organizatorzy: Biuro Programów Zagranicznych, Dział Współpracy Międzynarodowej, Akademickie Centrum Kariery, Erasmus Student Network - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


data ostatniej modyfikacji: 2016-04-14 09:26:50
Komentarze

Nauka języka w Krakowie
boks_2016_17_drugi_jezyk_gratis.gif
Instytut_Austriacki_220.jpg

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSE_220.gif
Apeiron_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Biblioteka
Karate w Krakowie dla studentów