Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kraków

Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-03-31 20:00
Zapraszamy na kolejny wieczór stand-upowy w LostBar! Tym razem specjalnie dla Was zaprezentują sie: Magda Kubicka i Tomek Giefert! Wstęp jedyne 10zł! Lost Bar, Szewska 20!
2017-04-08 17:30
Bilety: 20 zł (ulgowy), 25 zł (normalny)
Archiwum
2017-03-27 17:00
Instytucja Szkoleniowa Rubispina zaprasza na kurs MS Word od podstaw
2017-03-26 20:45
Kolejny mecz eliminacji MŚ. Zapraszamy na Szewską 20- wyświetlamy mecz na dużym ekranie!
2017-03-25 18:00
Wstęp wolny + nagrody dla widzów!
2017-03-23 20:00
Zbierz znajomych i wpadajcie do nas na Pub Quiz! Szewska 20!
2017-03-19 19:00
Miejsce gry: Pub LostBar, ul.Szewska 20, Kraków. Godzina: 19:00. Cena: Wedle uznania Widza, płatne po obejrzeniu spektaklu :)
2017-03-16 20:00
Mikaba ogłasza wspólne muzykowanie! Zapraszamy na jam session do Lost Baru!Szewska 20 Wstęp wolny!
2017-03-10 20:00
Kabaretowa PrzeglądArka, Klub Akademicki Arka, al. 29 listopada 50
2017-03-07 10:00
Otwórz swój kalendarz. Zarezerwuj sobie 7 i 8 marca. Dlaczego? Bo to idealny czas na rozwój, znalezienie pracy, zaangażowanie się w wolontariat.
2017-02-11 20:00
Bilety w cenie 10zł . LostBar, Szewska 20
2017-02-10
Ferie w Nowohuckim Centrum Kultury to teatr, plastyka, taniec, muzyka i rekreacja. Każdy, kto zamierza spędzić dwa zimowe tygodnie w Krakowie, może do woli przebierać w propozycjach, które przygotowaliśmy dla najmłodszych i trochę starszych.
2017-01-29 19:00
27, 28 i 29 stycznia, godzina 19.00, Scena NCK
Magia i tajemniczość obrazów Mistrza Beksińskiego przeniesiona na scenę!
2017-01-21 22:00
Wstęp wolny! Lost Bar, Szewska 20!
2017-01-20 20:00
Klub Akademicki ARKA al. 29 listopada 50. Wstęp 15zł - bilety do nabycia w kasie w dniu występu lub drogą elektroniczną na www.kupbilecik.pl
2017-01-07 17:20
Noworoczne spotkanie informacyjne dla wszystkich kandydatów na studia: ARCHITEKTURA, WZORNICTWO, GRAFIKA, MALARSTWO, PROJEKTOWANIE UBIORU, ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU, ARCHITEKTURA WNĘTRZ oraz dla osób zainteresowanych nauką rysunku lub malarstwa. Wszystkiego o zajęciach w naszej szkole dowiesz się od prowadzących zajęcia. Wstęp wolny! Zaprasza ZESPÓŁ TOTU :)
2016-12-31 20:00
Sherlock, Mulder i Scully, Columbo, agenci Twin Peaks...Podażaj tropem tajemnicy. Wciel się w postać z ulubionego filmu detektywistycznego i rozwiąż największą zagadkę sylwestrowej nocy! Wstęp: 130zł/os. -> potem 150 zł/os/ UWAGA! przy zakupie biletów do 10 grudnia cena promocyjna: 130zł/os.
2016-12-24 23:55
Wampiriada już od 16 lat promuje bezinteresowne oddawanie krwi wśród społeczności studenckiej w całej Polsce. Firma technologiczna Uber wesprze tegoroczną, jesienną edycję akcji. 17 listopada w aplikacji pojawi się ikona z sercem, dzięki której wszyscy krakowianie korzystający z aplikacji, będą mogli za darmo dotrzeć na Uniwersytet Jagielloński, by oddać krew. Problem braku krwi w Krakowie jest szczególnie poważny w okresie jesiennym, dlatego tak ważne jest dotarcie do jak na
2016-12-13 18:30
W Kinoteatrze Wrzos obecność kabaretów była obowiązkowa. W tym miejscu odbyło się kilka edycji Krakowskiego Festiwalu Kabaretu „Podgórek”, organizowanego przez Kabaret 7 minut Po. To dzięki niemu we Wrzosie grały takie grupy (i soliści) jak Hrabi, Łowcy.B, Ani Mru Mru, Adin, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn (z Olą), Andrzej Talkowski i wiele innych. To tutaj urządzano pierwsze recitale kabaretowe, m.in. Ścibora Szpaka i Adama Wacławiaka.
2016-12-06 20:00
Bard krakowski, ale z Wrocławia. Twórca piosenki nieoczywistej i posiadacz głosu z kosmosu. Nieobce są mu dźwięki i skojarzenia z innej galaktyki. Doktor absurdu. Kapitan obłędnego statku rzeczywistości. Znakomity kabareciarz, tudzież kabaretysta. Sporadycznie liryk. Wie wszystko o obrażaniu uczuć, zwłaszcza religijnych, ale i o fizyce kwantowej porozmawia z radością.
2016-12-02 21:00
W programie koncertu znajdą się utwory z gatunku flamenco puro, czyli tradycyjne pieśni i tańce z różnych regionów Andaluzji. Podczas koncertu będzie można posłuchać nie tylko dźwięków dynamicznej gitary i zobaczyć ekspresyjny taniec ale także usłyszeć autentyczny, tradycyjny śpiew flamenco w wykonaniu rodowitego Andaluzyjczyka ze znanej w środowisku flamenco cygańskiej rodziny. Skład zespołu tworzą znani artyści polskiej sceny flamenco biorący udział w wielu projektach
2016-12-02 20:00
bilety w cenie 15 zł do kupienia na stronie kupbilecik.pl oraz w kasie w dniu występu
2016-11-25 18:00
Hej, Ty! Tak, do Ciebie mówimy!
Założyłeś kabaret i nie wiesz co dalej? Masz nowy program i chciałbyś go sprawdzić przed publicznością? Szukasz miejsca na premierowy występ? Swój stand-up testowałeś jak na razie jedynie na grupie swoich pluszaków / rodzinie / weselu znajomego? Inkubator Kabaretowy jest właśnie dla Ciebie!

2016-11-20 17:00
Kulinarna wyrocznia, wymagający juror programów o gotowaniu. Michel Moran będzie gościem Empiku w krakowskiej Bonarce 20 listopada (niedziela) o godz. 17:00.
2016-11-19 20:30
Bilety: 15zł do nabycia na stronie kupbilecik.pl lub w LostBar, ul. Szewska 20
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka w Krakowie
Instytut_Austriacki_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Apeiron_220.gif
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
Karate w Krakowie dla studentów