Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kraków

Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2014-09-19 20:00
Podgórze dziarskim krokiem wkracza w złotą, polską jesień. W ramach Podgórskiej Jesieni Kabaretowej proponujemy Wam spotkania ze sztuką w różnych wymiarach. Na wielkie otwarcie Inkubator Kabaretowy, a w nim Kabaret PS oraz Mateusz Świstak.
2014-09-19 21:00
Zespół powstał w marcu 2014
Grają głównie mniej znane covery w stylach: blues, blues-rock, soul
2014-09-20 20:00
W cyklu imprez w ramach Podgórskiej Jesieni Kulturalnej nie zabraknie miejsca także na muzykę. 20 września na scenie Wrzosu zaprezentuje się duet muzyczny – Agata Rymarowicz i Tadeusz Krok. Nie porzucamy jednak do końca kabaretowych klimatów – Tomasz Jachimek także zabłyśnie tego wieczoru na deskach kinoteatru. Zapraszamy na Wieczór Kabaretowy.
2014-09-20 21:00
KRECIA ROBOTA to zespół utworzony na wiosnę 2010 roku, przez dwóch krakowskich muzyków Maćka Kłeczka i Marcina Sonnenberga, dotychczas działających w jednym z najstarszych polskich zespołów bluesowych The Cooks.
2014-09-21
Na zakończenie wrzosowej Podgórskiej Jesieni Kulturalnej zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać nas lepiej. Dzień Otwarty Kinoteatru Wrzos zapewni Wam przekrój działalności placówki w jednodniowej pigułce. Żałujemy, że mamy na to tylko jeden dzień.
2014-09-24 19:30
24 września serdecznie zapraszamy do „klimatyzowanej sali Rotundy” na występ jedynego w swoim rodzaju i niepowtarzalnego Piotra Bałtroczyka. Będzie interesująco, radośnie, kontrowersyjnie.
2014-09-27 21:00
Polski Dzień Bluesa został zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Bluesowe. Obchodzony jest od 2005 roku w dzień urodzin legendarnego B.B. Kinga. Z tej okazji w całym kraju organizowanych jest wiele imprez i koncertów, które mają promować ten gatunek muzyki i kulturę z nim związaną.
2014-09-28 20:00
Recitale Ścibora Szpaka, wielokrotnie nagradzanego twórcy kabaretowego, powoli stają się już jedną z wrzosowych tradycji. Mistrza kiełbasofonu, gitary i słowa zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, nie tylko dlatego, że zwykle znajduje się na podwyższeniu sceny.
2014-09-28
Kinoteatr Wrzos otwiera nowy sezon artystyczny. Zapraszamy do zapoznania się z wrześniowym programem wydarzeń.
2014-09-30
Jesienna kampania reklamowa centrum handlowego Bonarka City Center z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej, zwiastująca nadejście nowych kolekcji, może być śmiało nazwana „mistrzowską” przynajmniej z kilku powodów.
2014-10-01
Już 4 października odbędzie się IV Krakowska Noc Poezji!
2014-10-20 20:00
Stand-up Bez Cenzury to wspólny projekt trójki dobrych kumpli, czyli Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego. Od listopada 2010 roku występują razem w klubach całego kraju, tworząc rasowe wieczory stand-up.
2014-10-31
Tematy paranormalne mieszać się będą z kwestiami metafizycznymi, przedstawienia na deskach teatru przeplatać się będą ze spektaklami na zielonej murawie, a spacery po parkowych alejkach urozmaicone będą rejsami po Wiśle. Tak zapowiada się druga odsłona podgórskiej inicjatywy Bonarki.

2014-12-19 19:00
Już w grudniu do naszego kraju powraca uwielbiany przez polską publiczność chór Gregorian! Podczas ich ostatniej wizyty w Warszawie, Gdyni i Poznaniu sale pękały w szwach, a bisom nie było końca. W tym roku, w ramach swojej europejskiej trasy Winter Chants Tour 2014, zespół zagości w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Ich nowy program utrzymany jest w nieco kameralnej i refleksyjnej atmosferze, idealnie pasującej do mroźnych, zimowych wieczorów. Mistyczne wersje naszych ulubionych utworów, opary tajemniczości oplatające hity ze szczytów list przebojów – to wszystko czeka na Was podczas koncertów chóru Gregorian!

2014-12-29
29.12.2013. / 20:00, Kawiarnia Naukowa - ul Dajwór 16, wjazd: 15zł.
Archiwum
2014-09-14
Clown Feliks, czyli sceniczne wcielenia Andrzeja Talkowskiego, to klaunada w wydaniu kabaretowym.
2014-09-14 20:00
Już w najbliższy weekend rusza druga edycja rodzinnych warsztatów podgórskich organizowanych w Bonarce. Uczestnicy najbliższych zajęć (sobota 13 września) poznają historię świątyń Podgórza. Udział jest bezpłatny.
2014-09-14 18:00
Leszek Balcerowicz, bez dwóch zdań najpopularniejszy polski ekonomista, w salonie Empik w Bonarce promować będzie swą biografię „Trzeba się bić”. A na spotkaniu w sobotę 13 września o godz. 18.00 – trzeba być!
2014-09-14 16:00
Kto chciałby poznać kobiety sportretowane na najsłynniejszych płótnach malarskich mistrzów, koniecznie musi wybrać się do salonu Empik w krakowskiej Bonarce w najbliższą sobotę 13 września. O godzinie 16.00 rozpocznie się tam spotkanie z historyczką sztuki Małgorzatą Czyńską, autorką książki „Najpiękniejsze. Dziewczyny z obrazów”.
2014-09-13
Znana z popularnego programu w stacji TVN, sędzia Anna Maria Wesołowska będzie w Empiku w Bonarce promować swą najnowszą książkę „Bezpieczeństwo młodzieży”. Spotkanie odbędzie się w piątek 12 września o godzinie 18.00.
2014-09-13
13 września w salonie Empik w Bonarce gościć będzie Kinga Paruzel, autorka nowo opublikowanej kulinarnej książki „”Nie… zwykła kuchnia, bo każdy jest inny”. Wśród prezentowanych przepisów nie braknie propozycji na jesienne przetwory czy potrawy z grzybów.
2014-09-13 21:00
Polski Dzień Bluesa został zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Bluesowe. Obchodzony jest od 2005 roku w dzień urodzin legendarnego B.B. Kinga. Z tej okazji w całym kraju organizowanych jest wiele imprez i koncertów, które mają promować ten gatunek muzyki i kulturę z nim związaną.
2014-09-12 21:00
Little They Know - krakowski zespół powstały z wcześniejszego kolektywu działającego pod nazwą 8 i ¾ tworzący niegdyś w znanej skądinąd kawalerce w której wszyscy się poznali
2014-09-08
Jak co roku, we wrześniu w Bonarce odbędzie się najważniejsze w Krakowie wydarzenie florystyczne. Swymi umiejętnościami popisywać się będą studenci Uniwersytetu Rolniczego, którzy przygotują piękne kompozycje na temat „Zaczarowani”.
2014-09-07 19:00
Po letniej przerwie wracamy do recitali kabaretowych. Wojciech Młynarski, Jan Pietrzak, a spoza naszego kraju Charles Aznavour czy Edith Piaf… Co łączy te wszystkie nazwiska, poza piosenką? Każdy z tych artystów zaczynał swoją karierę od śpiewania w kabaretach. Bo piosenka kabaretowa nie musi być miałka i pusta, nie musi ograniczać się tylko do kiepskiej przeróbki, wzmocnionej pulsującym światłem neonów. Może być o czymś. A przy tym może być także zabawna i to nie na siłę.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Rusza druga edycja corocznie organizowanego "Konkursu o indeks"! W ramach konkursu można otrzymać roczne lub trzyletnie stypendium pokrywające w całości wysokość czesnego na studiach I stopnia w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Spiesz się - indeksy czekają!
Trwa nabór do 9. edycji Akademii Dziedzictwa – studiów podyplomowych, organizowanych przez MCK we współpracy z Małopolską Szkołą Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla zaprasza na studia. Są jeszcze wolne miejsca na dietetyce oraz fizjoterapii.
Niesłabnąca popularność kierunku Marketing Internetowy w Akademii Górniczo-Hutniczej zaowocowała 6-tą już edycją studiów. Słuchacze podczas 198 godzin zajęć u ponad 30 wykładowców zgromadzą zasób wiedzy niezbędnej dla liczącego się e-marketera, działającego zawsze w zgodzie z bieżącymi trendami.
Biuro Karier Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia rozpoczyna współpracę z niemiecką agencją BETA aktiv GbR. Agencja ta zajmuje się rekrutacją i zatrudnianiem polskich pielęgniarek, fizjoterapeutów oraz lekarzy do pracy w Niemczech.
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II zaprasza na studia podyplomowe. Sprawdź ofertę i zapisz się. Rekrutacja nadal trwa.
Teodor Jerzak z Koła Matematyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego im. prof. Stanisława Zaremby zdobył nagrodę pierwszego stopnia w 21. Międzynarodowych Zawodach Matematycznych w Błagojewgradzie w Bułgarii. W tegorocznej edycji zawodów startowało 324 uczestników z 73 uczelni z Europy, Azji i obu Ameryk.
Od 8 sierpnia trwa rekrutacja dodatkowa na studia licencjackie i magisterskie w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Akademia Górniczo-Hutnicza znalazła się na 353 miejscu w rankingu „Webometrics Ranking of World Universities 2014”, który obejmuje blisko 12 000 szkół wyższych z całego świata. AGH utrzymała swoją lokatę i nadal jest według rankingu najlepszą polską uczelnią techniczną.
Siatkarze AZS Akademii Górniczo-Hutniczej wywalczyli srebrny medal podczas Drugich Europejskich Igrzysk Studentów w Rotterdamie. O świetnej grze zawodników mówi się w wielu europejskich krajach.
Uniwersytet Jagielloński zaprasza na Podyplomowe Studia Edytorskie. Rekrutacja będzie trwać do 30 września.
Kraków na jeden dzień stanie się stolicą piękna. W najbliższy piątek 8 sierpnia odbędzie się Dzień Zdrowia i Piękna w Pałacu Spiskim na Rynku Głównym 34 w Krakowie. Organizatorami są Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla oraz niemiecki producent ekskluzywnych kosmetyków dla kobiet i mężczyzn Etre Belle. W programie m.in. inauguracja kampanii społecznej „inFILTRacja słoneczna – weź ze SŁOŃCA co najlepsze”, warsztaty makijażu z udziałem modelki Ilony Felicjańskiej, pokazy masażu wyszczuplającego, porady dietetyków, kosmetologów i fizjoterapeutów. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia jako pierwsza uczelnia w Krakowie umożliwi studentom udział w prestiżowym programie kursów CIBTAC, które otwierają drzwi do międzynarodowej kariery w zawodzie kosmetologa.
Centrum Studiów Podyplomowych Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie zachęca do studiowania. W ofercie są 3 kierunki: Dietoterapia, Psychodietetyka oraz Kosmetologia w Praktyce
Trzy projekty studentów Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej zostały nagrodzone w II edycji programu „Generacja Przyszłości”.
Decyzją Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia.
zapisy_kyukushin_150.jpg
POLSKA ORGANIZACJA KARATE zaprasza na treningi dzieci, młodzież, studentów i osoby pracujące
do Krakowskiego Klubu Kyokushinkai
Zapisy: w siedzibie Klubu Kyokushin Karate,
ul. Kremerowska 3 w godz. 10-18
tel. 12 - 634-08-49,
kom. 607 - 607 535
www klubu
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>
18.09 - 29.09.2014
Czarnogóra, Budva
Wyjazd do Czarnogóry – jednego z najpiękniejszych krajów bałkańskich. Wspaniałe nadmorskie pejzaże (o jakie nie tak łatwo nawet w innych krajach na Adriatykiem), urocze zaułki starych, pełnych zabytków miasteczek, długie, szerokie, plaże, kwitnące życie nocne… Warto się o tym przekonać osobiście – to już nasze piąte wakacje w Czarnogórze!
Po krótkiej przerwie zapraszamy ponownie do malowniczej Czarnogóry! Połączenie krystalicznie czystej wody, nadmorskich masywów górskich oraz zabytkowych miast sprawia, że jest to miejsce, którego nie możecie przegapić. Dorzućcie do tego SHAKE IT! Team i macie gwarancję, że będzie to gruuuby wyjazd…!
Albena Camp – integracyjno-rozrywkowy obóz dla młodych ludzi w wieku 18-35 lat. Głównymi atutami wyjazdu jest bogaty program rozrywkowy, koncert (D-Bomb), codzienne imprezy, warsztaty (DJ, fotograficzny, taneczny, teatralny, graffiti), zakwaterowanie w hotelu 3*, bardzo bogate wyżywienie Ultra All Inclusive (jedyna taka oferta na rynku studenckim) oraz możliwość dojazdu zarówno autokarem jak i komfortowy przelot samolotem (jedyna taka oferta na rynku studenckim). Nad sprawną obsługą wyjazdu oraz realizacją programu będzie czuwać kadra Travel Student, wyjazdu, lokalni animatorzy, rezydenci oraz partnerzy wyjazdu.