Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kraków

Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2014-12-22 20:00
Ceny biletów: w przedsprzedaży - 15 PLN (ulgowe) / 20 PLN (zwykłe) w dniu koncertu - 20 (ulgowe) / 25 (zwykłe) Bilety na koncert są dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro i Ebilet oraz online na www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl.
2014-12-25 02:10
Tak długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci gość z białą brodą 6 grudnia przybędzie do Bonarki, by obdarowywać prezentami i dzielić się uśmiechami. Nie będzie sam – w Bonarce rozstawi się miasteczko elfów gdzie do 19 grudnia prowadzone będą świąteczne warsztaty.

2014-12-29
29.12.2013. / 20:00, Kawiarnia Naukowa - ul Dajwór 16, wjazd: 15zł.
2014-12-30 19:00
Zapraszamy na filmy zrealizowane przez kabarety lub przy udziale kabareciarzy.
2014-12-31
Zapraszamy na koncert w związku z trasą 'RISE OF ANTAGONISM'.
2015-01-04
Tuż przed świętami krakowska Bonarka wprowadza udogodnienie, dzięki któremu zakupy w tym centrum handlowym będą jeszcze wygodniejsze. Wszystko dzięki karcie podarunkowej, którą będzie można odebrać bezpośrednio z automatu.
Archiwum
2014-12-21
A o czym te bajki? O przygodach chłopca Kacperka, którego aktor dla swych małych dzieci wymyślił dawno temu. Wesołym historyjkom czytanym przez Jerzego Stuhra i jego córkę Mariannę przysłuchiwać się będzie można w salonie Empik w Bonarce już w najbliższą sobotę, 20 grudnia o godzinie 12.00.
2014-12-21 20:00
Jedyna okazja zobaczyć kabarety, które już niedługo mogą być sławne!
2014-12-21 01:05
20 grudnia klienci Bonarki będą mogli dowiedzieć się, jakich zasad przestrzegać, a czego się wystrzegać, by świąteczne zakupy nie zakończyły się nieplanowaną utratą gotówki w wyniku kradzieży.

2014-12-19 19:00
Już w grudniu do naszego kraju powraca uwielbiany przez polską publiczność chór Gregorian! Podczas ich ostatniej wizyty w Warszawie, Gdyni i Poznaniu sale pękały w szwach, a bisom nie było końca. W tym roku, w ramach swojej europejskiej trasy Winter Chants Tour 2014, zespół zagości w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Ich nowy program utrzymany jest w nieco kameralnej i refleksyjnej atmosferze, idealnie pasującej do mroźnych, zimowych wieczorów. Mistyczne wersje naszych ulubionych utworów, opary tajemniczości oplatające hity ze szczytów list przebojów – to wszystko czeka na Was podczas koncertów chóru Gregorian!
2014-12-18 19:00
„Miłość zabita dechami” – serial improwizowany (na żywo)!

Grupa AD HOC zaprasza na kolejny szalony projekt sceniczny!
„Miłość zabita dechami” to serial obyczajowy, którego drugi odcinek zobaczyć będzie można na scenie Kinoteatru Wrzos.

Widownia podejmie trudne decyzje wraz z bohaterami.
2014-12-18 01:00
W najbliższą środę, 17 grudnia, odbędzie się finał kabaretowego projektu, trwającego od wakacji. Na scenie Kinoteatru Wrzos swe talenty do rozśmieszania zaprezentuje podgórska młodzież. Całe wydarzenie odbywa się dzięki dotacji udzielonej przez Bonarkę w ramach zorganizowanego przez nią konkursu grantowego.
2014-12-17 18:00
Michał Piętniewicz, poeta, krytyk zaprasza do dyskusji: Nowa inter­pretacja twórczości Marcina Świetlickiego dokonana przez Michała Piętniewicza.
2014-12-17 17:00
Podgórski Kabaret to efekt działań uczestników warsztatów kabaretowych, prowadzonych przez kabaret 7 minut Po na terenie Podgórza, w kinoteatrze Wrzos.
2014-12-16 20:30
Ceny biletów: ULGOWY: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu występu) ZWYKŁY: 40 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu występu) Bilety można nabyć w stacjonarnych punktach Ticketpro, Ebilet w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl i www.biletynakabarety.pl Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).
2014-12-16 17:00
Zapraszamy na próbkę wrażeń, jakich już w styczniu dostarczy Wam pełna edycja Podgórskiego Festiwalu Kabaretu - Podgórek.
2014-12-16 01:00
Dwójka wpływowych internetowych ekspertów, Karol Paciorek i Włodek Markowicz znani szerzej jako „Lekko stronniczy krytycy”, opowiedzą 15 grudnia w salonie Empik w Bonarce, jak w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez media społecznościowe i zacząć na nich zarabiać
2014-12-15 07:05
W tym roku wybór świątecznych prezentów w Bonarce będzie jeszcze większy i jeszcze przyjemniejszy. Wszystko dzięki otwarciu Media Expert, w którym już od 12 grudnia można kupować najbardziej popularne i najnowsze produkty RTV i AGD.
2014-12-15 01:05
W tę piękną akcję koordynowaną przez ks. Jacka Stryczka oraz Stowarzyszenie Wiosna chce włączyć się cała Polska. Darczyńcy wspólnie przygotowują podarunki dla wybranych przez siebie rodzin, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Jednym z partnerów Szlachetnej Paczki jest już po raz kolejny Bonarka.
2014-12-14 20:00
Ceny biletów: 30 PLN (ulgowe) / 40 PLN (zwykłe) Bilety na koncert są dostępne już tylko w Klubie Gwarek!
2014-12-13 19:00
Ceny biletów: 35 zł (w przedsprzedaży) / 40 zł (w dniu koncertu) Bilety są dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro i Ebilet oraz online na www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl. Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) będą do nabycia w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul.Rostafińskiego 10).
2014-12-12 20:00
Ceny biletów: 30 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu koncertu Bilety są dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro i Ebilet oraz online na www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl. Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) będzie można nabyć w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).
2014-12-12 01:00
Nadchodzące święta Bożego Narodzenia pośród wielu swych zalet mają także i tą, że niosą ze sobą wyjątkowo smakowite potrawy. O tym, jak przygotować świąteczne – i nie tylko – dania, opowie 11 grudnia w Empiku w Bonarce Paulina Stępień, autorka bloga Kotlet.tv.
2014-12-11 01:00
Swoimi modowymi propozycjami na blogu inspiruje dziesiątki tysięcy dziewczyn. Dostała ekskluzywne zaproszenie na New York Fashion Week, a kilka dni temu wydała swą debiutancką książkę „(Nie) mam się w co ubrać”. 10 grudnia w salonie Empik w Bonarce gościć będzie Karolina „Charlize” Gliniecka.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Angielski
 Niemiecki
 Francuski
 Włoski
 Hiszpański
 Rosyjski


oraz inne języki
w zależności od miasta
Organizatorami wydarzenia są Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla oraz MedicusLex. W ramach kampanii odbędą się warsztaty dla zainteresowanych związane z problematyką omawianą podczas Ogólnopolskiej Konferencji "Bezpieczni dla Zdrowia i Piękna".
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron zaprasza na studia I i II stopnia. Nie czekaj, sprawdź ofertę i zapisz się już dziś.
„Odkrywaj nowe miejsca w Krakowie i spędzaj aktywnie czas za atrakcyjną cenę” – to hasło przewodnie wyjątkowej karty rabatowej dla studentów Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Do 6 stycznia 2015 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej trwa rekrutacja na kierunek „Clean Fossil And Alternative Fuels Energy” (studia II stopnia), który jest częścią międzynarodowego projektu KIC InnoEnergy. Studia prowadzone są w języku angielskim.
Pierwsza edycja cyklicznych konferencji AEGEE SPEECH Meetings „Just Inspire!” już za nami. W środę 3 grudnia o godzinie 18.00 w Artefakt Cafe młodzi ludzie mieli szanse zainspirować się historiami swoich rówieśników. Głównym motywem przeplatającym się przez wszystkie prezentacje było wychodzenie ze swojej strefy komfortu i podejmowanie działania dla siebie oraz innych.
Kirtan, czyli wspólna medytacja z użyciem instrumentów muzycznych. Każda niedziela, godzina 17:00 ul. Mikołajska 4 (I piętro)(domofon Wyspart), wstęp wolny!
Studenci dziennikarstwa z dwudziestu polskich uczelni wręczyli statuetki dziennikarzom, których działalność w tym roku akademickim uznali za wzorową. W krakowskim Auditorium Maximum już po raz ósmy spotkali się ludzie mediów z całej Polski. Do grona laureatów Plebiscytu w tym roku dołączyli: Jagielski, Bojke, Kuczyński, Rigamonti, Smoleński, Ewart, Wilkowicz, Redakcja Wprost oraz Rock i Jakubek.
VI edycja zimowego biwaku szkoleniowego WinterCamp odbędzie się w terminie 12 - 15 lutego 2015 roku przy schronisku na Turbaczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do połowy stycznia, a liczba miejsc jest ograniczona. W trakcie imprezy odbędą się szkolenia, pokazy i prezentacje dotyczące bezpiecznego poruszania się zimą w górach. Gościem specjalnym będzie m.in. Ryszard Pawłowski – pięciokrotny zdobywca Mount Everest.
hub:raum Kraków zachęca wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił jako startupowiec, do aplikowania do programu Refindyourjob! Program skierowany jest do osób, które osiągnęły już pewną pozycję zawodową, jednak doszli do wniosku, że to praca nad własnym pomysłem i na własny rachunek jest tym, czym chcieliby się zająć.
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza do odbycia praktyk studenckich lub wolontariatu w Dziale Edukacji Nauki i Badań.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza na studia podyplomowe. Zapisz się już dziś, są jeszcze wolne miejsca.
Organizacja zaprasza studentów, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności oraz rozwijać się w zakresie HR, PR, szkoleń, badań marketingowych lub grafiki & webdesignu. Rekrutacja trwa do 9 listopada!

Dla wszystkich kandydatów na II stopień Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia ma świetną wiadomość: wyjątkowo w tym roku akademickim, czesne za miesiąc październik zostało zniesione, a za miesiąc listopad zostało obniżone o 50%!
IBM przekazał Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie rozwiązanie Pure Data System for Analytics. To jeden z najpopularniejszych systemów IBM, pozwalający na analizę ogromnych ilości danych w bardzo krótkim czasie. Studenci i doktoranci będą z niego korzystać przy pisaniu prac dyplomowych oraz prowadzeniu projektów naukowych.
Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla przedłużyła rekrutację na studia do 20 października 2014 roku. Nie zwlekaj, złóż dokumenty już dziś.
Znajomość języka angielskiego oraz chęć rozwoju w instytucji finansowej – takie wymagania stawia UBS Kraków studentom i absolwentom z orzeczeniem o niepełnosprawności aplikującym do programu Ability. Firma oferuje trzymiesięczne, płatne staże w działach IT oraz ryzyka operacyjnego, po odbyciu których istnieje możliwość stałego zatrudnienia.
zapisy_kyukushin_150.jpg
POLSKA ORGANIZACJA KARATE zaprasza na treningi dzieci, młodzież, studentów i osoby pracujące
do Krakowskiego Klubu Kyokushinkai
Zapisy: w siedzibie Klubu Kyokushin Karate,
ul. Kremerowska 3 w godz. 10-18
tel. 12 - 634-08-49,
kom. 607 - 607 535
www klubu
Od 1999r. nieprzerwanie organizujemy dla Was Studenckie Turnusy Sylwestrowe w polskich górach. W tym roku przygotowaliśmy ponad 1.000 miejsc w 14 pensjonatach w Bukowinie Tatrzańskiej, Szczyrku, Szczawnicy, Ochotnicy oraz Krynicy-Zdroju. Wszystkie pokoje z łazienkami, wszystkie turnusy z wyżywieniem HB oraz prawdziwym Balem Sylwestrowym na bogato. W programie wyjazdu - imprezy integracyjne, wieczorki góralskie, KULIGI, pieczenie BARANA, wycieczkę na granicę słowacką oraz do Zamku w Niedzicy.
Jak co roku, czeka na Was mnóstwo atrakcji! Sylwester Studencki to legendarne wyjazdy w góry z atrakcjami wliczonych w cenę programu: Bal Sylwestrowy z pełnym trzydaniowym menu, Silent Party (równocześnie 3 kanały muzyczne), Turnieje Strzeleckie (wiatrówki, łuki), Wspólne wyjścia na stoki, Imprezy Zbójeckie z grillem i ogniskiem i wiele, wiele innych…

26.12-4.01.2015r.
VAL DI SOLE NEW YEAR EVE
Apartamenty na stoku, 380km tras, snowpark, Włochy – bliżej niż Francja i trochę taniej na miejscu w barach i restauracjach.
Rezydencja Chanteneige położona jest w samym sercu rodzinnej stacji narciarskiej Les Menuires (1850 m n.p.m.) i jest znakomitą bazą wypadową do poznawania największego regionu narciarskiego w Europie jakim są Trzy Doliny. Wysokie położenie stacji oraz różnorodność świetnie przygotowanych tras zjazdowych daje pewność jazdy po dobrym i obfitym śniegu, po szerokich i nasłonecznionych trasach.
Dowiedz się więcej: Trzy Doliny