Rok akademicki 2015/2016

Podpowiedz innym
czym drukujesz


Studencka Marka
W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych wszystkich ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kraków

Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2016-05-06 20:00
Stand-upowy open mic na Sławkowskiej!
2016-05-15 23:55
Bilety na Wielki Juwenaliowy Koncert Plenerowy oraz imprezy organizowane w Klubie Studio będą dostępne od 13.04 w punktach sprzedaży Ticketpro i Ebilet (Empiki w całej Polsce) oraz online na www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl Bilety na koncerty w Klubie Żaczek zostaną udostępnione do sprzeaży niebawem.
2016-11-25 18:00
Hej, Ty! Tak, do Ciebie mówimy!
Założyłeś kabaret i nie wiesz co dalej? Masz nowy program i chciałbyś go sprawdzić przed publicznością? Szukasz miejsca na premierowy występ? Swój stand-up testowałeś jak na razie jedynie na grupie swoich pluszaków / rodzinie / weselu znajomego? Inkubator Kabaretowy jest właśnie dla Ciebie!

Archiwum
2016-05-05 18:00
Razem z Tomaszem Leśniakiem zajrzymy kadrowiczom do… talerzy. Spotkanie z kucharzem piłkarskiej reprezentacji Polski w salonie Empik w Bonarce 5 maja (czwartek), o godz. 18:00.
2016-04-27 09:00
Krakowska Bonarka inauguruje serię wydarzeń z dziedziny kultury pod hasłem „Bonarka – kolekcja sztuk pięknych”. Na początek zaprasza na wystawę zdjęć ze zbiorów Muzeum Historii Fotografii w Krakowie.
2016-04-25 18:00
Jakub Ćwiek, pisarz uprawiający gatunek fantasy, po raz kolejny spotka się z czytelnikami w Empiku w krakowskiej Bonarce. Spotkanie promujące najnowszą książkę „Grimm City. Wilk!” już w poniedziałek, 25 kwietnia, o godz. 18:00.
2016-04-24 10:00
Czteroipółletnia Gabrysia jest radosną dziewczynką. Potrzebuje jednak pomocy, gdyż zdiagnozowano u niej rzadką odmianę białaczki. Jedynym ratunkiem dla Gabrysi jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. W niedzielę, 24 kwietnia, w godz. 10-16, w Bonarce Fundacja DKMS Polska będzie rejestrować potencjalnych dawców. Z myślą o Gabrysi, ale też innych pacjentach dotkniętych rakiem krwi.
20 - 23 kwietnia 2016 r.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w 16. Dniach Tischnerowskich, które w dniach 20-23.04.2016 roku odbędą się w Krakowie. Tematem tegorocznej edycji są „Drogi wolności”. Uczelnia jest oficjalnym partnerem wydarzenia.
2016-04-22 14:00
Prosto z ulicy do Empiku w Bonarce. Kali, czyli raper Marcin Gutkowski, ze swoim nowym albumem. W piątek (22 kwietnia) o godz. 14:00.
2016-04-20 18:00
Duet Skalska/Wąsik wejrzeli w umysł i podzielili się swoimi przemyśleniami w nowej książce. Autorów spotkacie w Empiku w Bonarce 20 kwietnia (środa) o godz. 18:00.
2016-04-18 18:00
Wojciech Drewniak, autor znanego programu internetowego o historii, będzie gościem salonu Empik w krakowskiej Bonarce. Autorskie spotkanie odbędzie się w poniedziałek 18 kwietnia, o godz. 18:00.
2016-04-11 19:00
Oto przed Wami multimedialny koncert prezentujący piosenki Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu znakomitego zespołu muzycznego (dwie gitary akustyczne, gitara basowa, fortepian, perkusja, trzy wokale), przedstawiane wraz z malarstwem, historycznym tłem i dramą.
2016-04-10 13:30
III edycja akcji „Pieskie życie” odbędzie się w najbliższą niedzielę (10 kwietnia) w krakowskiej Bonarce. Miłośnicy psów: obecność obowiązkowa! Będzie okazja do pomocy „czterem łapom” lub adopcji psiaków, a także liczne pokazy i prezentacje.
2016-03-31 10:10
Czy chcesz polepszyć jakoś swojego życia? Czy chcesz zwiększyć swoje możliwości? Czy jesteś świadom tego jak ważne jest zdrowie? Czy chcesz wiedzieć jak zachować równowagę życiową? Czy może po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś na temat zdrowego stylu życia? Przyjdź na konferencję Zapracuj Na Zdrowie! Tu odpowiemy na Twoje pytania!
2016-03-19 16:00
Zapraszam na warsztaty jogi inne niż zwykle - będziemy ćwiczyć w parach i grupach, we wzajemnym kontakcie. Sprawdzimy jakie korzyści daje taka forma praktyki, zadbamy o wzmocnienie i rozciągnięcie ciała w ćwiczeniach z partnerem/partnerką, spróbujemy niezwykłych i ekscytujących pozycji acroyogi i będziemy dobrze się bawić w kontakcie z innymi :-)
2016-03-16 18:00
Literaturę bada zawodowo, lecz jako autor zadebiutował późno. Najważniejsze, że pisze rewelacyjne kryminały. Spotkanie z Krzysztofem Zajasem w Empiku w Bonarce w środę (16 marca), o godz. 18:00.
2016-03-13 19:00
Najnowszy spektakl pt. „Wszyscy jesteśmy wariatami, ale tylko ja się leczę” mówi o aktualnych zagadnieniach społeczno-obyczajowych i politycznych. Kabaret przybiera formę spektaklu satyrycznego z udziałem jednego aktora. Monologi mówią również o sprawach damsko-męskich.
2016-03-11 10:15
Chcesz dowiedzieć się jak zostać liderem jutra i rozwijać swoje kompetencje? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie!
2016-02-23 18:00
Tomasz Lis, znany dziennikarz i komentator sceny politycznej, promuje swoją najnowszą książkę „A nie mówiłem?”. We wtorek (23 lutego) o godz. 18:00 będzie gościem Empiku w krakowskiej Bonarce.
2016-02-20 17:00
Spotkaj w sobotę (20 lutego) o godz. 17:00. I nie chodzi tu o sympatyczne zwierzę, lecz o Łukasza Małkiewicza, hip-hopowca zwanego Małpą.
2016-02-17 17:00
Jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek, 13-letnia Julka (znana bardziej jako Quick), właśnie wydała swoją debiutancką książkę „Zbychu, Bółka i Spółka” (Znak). O debiucie, i o internecie, opowie podczas spotkania autorskiego w Empiku w Bonarce (17 lutego, godz. 17:00).
2016-02-16 18:00
Autor powieści „Dżoker” – Michał Piedziewicz, będzie gościem salonu Empik w Bonarce (16 lutego, godz. 18:00).
2016-02-14 23:30
Krakowska Bonarka zachęca fanów do ćwierkania o miłości i zaprasza do udziału w walentynkowym konkursie. Codziennie do wygrania są bony podarunkowe.
2016-02-14 17:00
Fundacja Anny Dymnej 'Mimo Wszystko' zaprasza do Filharmonii Krakowskiej na koncert charytatywny 'Kocham, bo kocham' dla Marka Pacuły.
2016-02-13 19:00
Od początku swojej kilkunastoletniej przygody ze sceną, Joanna Lewandowska zachwyca publiczność niezwykłą umiejętnością „podkradania” piosenek. Choć nie były pisane z myślą o niej, gdy wykonuje je na scenie, stają się utworami „szytymi na miarę” – tak jest i w tym przypadku. Świeżości wykonaniom dodają również nowe, ciekawe – pozostające jednak w stylistyce muzycznej Grechuty – aranżacje utworów, autorstwa pianisty i kompozytora Michała Zawadzkiego.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka w Krakowie
Instytut_Austriacki_220.jpg
student_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
Karate w Krakowie dla studentów