Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kraków

Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2014-04-19
Bonarka City Center zaprasza do oglądania kolejnej wystawy. Tym razem tematem przewodnim są otaczające nas na co dzień mikroskopijne stworzenia – owady z naszych łąk, pól i lasów.
2014-04-25 21:00
THE GRAVITY został założony w 2007 roku. Tworzą go doświadczeni muzycy, których nazwiska od lat ubogacają polską i europejską scenę jazzową. Zamiarem muzyków jest tworzenie akustycznej muzyki zawierającej najistotniejsze nurty współczesnego jazzu. Zespół wykonuje repertuar skomponowany przez Adama Kawończyka specjalnie dla tego składu muzyków.
2014-04-26 21:00
W sobotę 26-go kwietnia w Mile Stone Jazz Club wystąpi Mili Morena - gwiazda muzyki kubańskiej w towarzystwie zespołu FORTET Tadeusza Leśniaka.
2014-04-29
Klientki Bonarki jako jedyne w Krakowie staną przed ekskluzywną szansą poznania sekretów pracy zawodowców z Dior oraz skorzystania z najnowszych produktów kosmetycznego potentata.
2014-04-30 08:00
W każdy wtorek Studenci (do 26 r.ż.) wchodzą do hali basenowej za 50% ceny! Może to także okazja na nowe znajomości...? Sprawdź! ;)
2014-04-30
Fantastyczna wiadomość dla wszystkich młodych odkrywców Podgórza: wydana właśnie przez Bonarkę książeczka pomoże jeszcze lepiej poznać tajemnice tej dzielnicy.
2014-05-03 21:00
Czy to grunge? Punk? Brzmi jakby bluesowo… trudno to dokładnie określić - i to właśnie jest piękno GravelRoad!
2014-05-04 21:00
Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich na POLISH AVIATORS! Po raz pierwszy w Krakowie!
2014-05-04
Najdłuższy pamiętnik świata, pierwszy człowiek na Księżycu czy też argentyńskie tango, które powstało w Krakowie. Co je łączy? Podgórze! I o tym opowiadają nietypowe plakaty, które dzięki Bonarce zawisły właśnie w tej krakowskiej dzielnicy.
2014-05-22 18:00
Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 18:00 w Teatrze Groteska przy ulicy Skarbowej 2.

22 i 23 maja 2014
Serdecznie zapraszamy na XI Sesję Naukową z cyklu "Wyzwania Zarządzania Jakością” organizowaną przez Koło Naukowe Zarządzania Jakością działające na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Konferencja odbędzie się w dniach 22 i 23 maja 2014 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
2014-05-29 13:00
'Namuz(yk)owywanie poezji' łączy spotkania warsztatowe z muzyką 'na żywo'. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

2014-08-30
30 sierpnia 2014, godz. 20.00 - Kraków, Stadion Cracovii

2014-12-29
29.12.2013. / 20:00, Kawiarnia Naukowa - ul Dajwór 16, wjazd: 15zł.
Archiwum
2014-04-18
Prawdziwe święta wielkanocne nie obejdą się bez króla ciast – mazurka. Dlatego w najbliższy czwartek (17 IV) Bonarka zaprasza wszystkie dzieci, by same go przygotowały i ozdobiły, biorąc przy okazji udział w wielu konkursach i zabawach.

2014-04-13
Gaelforce Dance wracają, aby zaspokoić niedosyt polskiej publiczności, która wprost uwielbia ich szalone, pełne energii, spektakularne występy, dzięki którym do grupy przylgnęło określenie „ferrari tańca irlandzkiego”. Tak oszałamiającym sukcesem jaki odnoszą na świecie niewiele grup może się pochwalić – ich perfekcjonizm, który prezentują na scenie, stał się już legendą. Wiosną 2014 roku wystąpią w największych polskich miastach, aby po raz kolejny udowodnić, że są najlepszym zespołem tańca irlandzkiego na świecie! 13 kwietnia – Kraków, Auditorium Maximum.
2014-04-13
77 kilometrów – na takiej długości mają rozciągać się złotówki zebrane podczas kampanii „Kilometry dobra”. Posłużą one nie tylko do pobicia rekordu Guinnessa, ale przede wszystkim do pomocy chorym dzieciom. Pieniądze będą zbierane w sobotę 12 kwietnia w Bonarce.
2014-04-13 12:00
Kto nie miał jeszcze okazji spotkać legendarnego Króla Kraka, założyciela Krakowa, ma ku temu niepowtarzalną okazję. A to za sprawą organizowanych w Bonarce w sobotę (12 kwietnia) rodzinnych warsztatów.
2014-04-12 20:00
12 kwietnia Klub Studio odwiedzi Tomasz Makowiecki, który promować będzie swoje ostatnie wydawnictwo.
2014-04-12 20:00
Artur Pater, Maciej Kłeczek, Jacek Chruściński
zapraszają 12 kwietnia 2014 roku do Jazz Club Mile Stone, ul.Nadwiślańska 6, w Krakowie,
na koncert
KRAKÓW CZUJE BLUESA, KAMIENIE BLUESOWE

Gość specjalny
Bogdan Loebl

9-11.04.2014
Zapraszamy na Międzynarodowy Studencki Kongres Naftowy ‘East meets West’, który odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia w Krakowie na Akademii Górniczo - Hutniczej.
2014-04-11
W 120 minut dookoła świata czyli… GLOBALMANIA!
2014-04-11
Termin końcowych rozliczeń z fiskusem zbliża się nieubłaganie. Kto jeszcze tego nie zrobił, a chciałby skorzystać z profesjonalnej i bezpłatnej pomocy – będzie miał taką możliwość już w najbliższy piątek (11 kwietnia) w Bonarce.
2014-04-06 23:00
W tym roku Przegląd Kabaretów PAKA obchodzi swoje 30 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy szereg atrakcji, które wprowadzą Widzów w radosny świat kabaretu, równocześnie odkrywając przed nimi wielowymiarowość tej sztuki estradowej.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Krakowski zespół Pora Wiatru, finalista programu Must Be The Music, planuje zagrać kolejny koncert w naszym mieście. Tym razem w tramwaju. Ale to, czy plan uda się zrealizować, zależy tylko od nas.
25 marca br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyła się trzecia edycja konferencji naukowej pt. „Współczesne trendy w zarządzaniu”. Organizatorami tegorocznego wydarzenia było Koło Naukowe Procesu Zarządzania przy współpracy z Kołem Naukowym Zarządzania VISTA działającym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II zaprasza do udziału w kwietniowych wykładach Granice nauki V: Obrazy świata zorganizowanych przez Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych. Odbywać się one będą w każdą środę o godz. 18:00 w księgarnio-kawiarni De Revolutionibus Books&Cafe przy ul. Brackiej 14 w Krakowie.
Studia z lingwistyki stosowanej od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród przyszłych i obecnych studentów. Maturzyści chętnie decydują się na kierunki filologiczne z nadzieją na lepszy start zawodowy i możliwość rozwijania językowych pasji. Jeśli szukasz interesujących specjalności sprawdź ofertę Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie (WSE).
27 marca w Krakowie rozpoczęła się siódma edycja ogólnopolskiej akcji promującej krwiodawstwo oraz świadomą transplantologię – KRajowy KRwiecień KRwiodawstwa. W tym roku wydarzenie, które honorowym patronatem objął Kardynał Stanisław Dziwisz, odbędzie się w aż 9 największych miastach Polski: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Kielcach, Tarnowie, Opolu, Gliwicach i Lublinie.
O tego roku program Erasmus dodał do nazwy plus. Studenci dostrzegają tych plusów bardzo dużo - z jednej strony to świetna szansa na poznanie kultury i obcego języka, a z drugiej doskonała okazja na imprezę i wypoczynek w międzynarodowym towarzystwie. O swoich wrażeniach z pobytu w Polsce w ramach programu Erasmus opowiadają zagraniczni studenci Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera.
"Kraków i Uniwersytet Jagielloński na pocztówkach sprzed 100 lat " to wystawa na której organizatorzy chcą pokazać tak oryginały jak i powiększenia ilustrowanych kart pocztowych oddających piękno i klimat Krakowa na przełomie XIX i XX wieku, ze szczególnym uwzględnieniem obchodów 500 - lecia odnowienia Uniwersytetu w roku 1900. Ekspozycja obejmie kilkadziesiąt pocztówek.
W ramach obchodów Jubileuszu 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego członkowie Samorządu Studentów UJ wraz z krakowskimi artystami, a także plastykiem Miasta Krakowa przygotuje okolicznościowy mural – monumentalne malowidło na ścianach budynków miasta. Wielkoformatowe grafiki przygotowane przez studentów będą nawiązywać do Jubileuszu Uniwersytetu, łącząc w sobie cechy nowoczesnej mody z historią Uniwersytetu Jagiellońskiego. Murale studentów UJ będzie można oglądać w Krakowie już od kwietnia.
Zadaniem biznesu jest przekształcenie zmian w innowacje, a więc w nowy biznes - taką wizję przedstawiał Peter Drucker, światowej rangi specjalista ds. zarządzania. Dziś coraz wyraźniej widać słuszność stwierdzenia, że „nowe jest lepsze”. Czy to właśnie zjawisko innowacji można uznać za klucz do sukcesu w biznesie?
3 marca ruszyła rekrutacja do międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Organizacja daje możliwość rozwoju w marketingu, sprzedaży, HR, prowadzeniu projektów, planowaniu, zarządzaniu ludźmi oraz IT. Co więcej, pozwala na zdobycie doświadczenia liderskiego, rozwinięcie umiejętności miękkich, poznanie ludzi z całego świata oraz zdobycie wartościowych sieci kontaktów.
W przeddzień Dnia Kobiet odkryj Swoje Piękno z Salonem Kosmetycznym Dietla! 7 marca w godz. 12.30 - 18.00 zapraszamy na bezpłatne konsultacje i zabiegi.
Koło Naukowe GAP, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ma zaszczyt przedstawić swój najnowszy projekt.
Międzynarodowy Studencki Kongres Naftowy ‘East meets West’ jest jednym z największych i najbardziej znanych tego typu przedsięwzięć na świecie. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2010 roku jako nieduża konferencja, aby przez kolejne lata ewoluować i rozwinąć się do obecnych rozmiarów. ‘East meets West’ jest doskonałym przykładem na to, jak szalony studencki pomysł można przeistoczyć w wielkie, profesjonalne, międzynarodowe wydarzenie. Dzisiaj zajmuje ono bardzo ważne miejsce na światowej mapie wydarzeń naftowych.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie (WSE) poszerzyła swoją ofertę studiów II stopnia o nowy kierunek Biznes międzynarodowy. Innowacyjne specjalności, intensywna nauka dwóch języków obcych oraz praktyczny charakter zajęć to tylko niektóre z atutów kierunku.
W najważniejszym zestawieniu podsumowującym działalność serwisu Facebook w 2013 roku, które zostało przygotowane przez Sotrender, zdecydowanym liderem w kategorii „Uczelnie” jest fanpage Akademii Górniczo-Hutniczej.
Pierwsze kroki w świecie biznesu są stawiane przez młodych przedsiębiorców niezwykle ostrożnie, ponieważ łatwo o potknięcie determinujące przyszłe losy przedsięwzięcia. Z myślą o nich Urząd Miasta Krakowa i UBS we współpracy z Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zaproponowały program Krakow Business Starter. Pomoże on młodym właścicielom krakowskich firm przygotować się do samodzielnego i efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowo, wszystkie trzy najlepsze projekty biznesowe mogą zdobyć granty w wysokości do 10 tysięcy złotych.
zapisy_kyukushin_150.jpg
POLSKA ORGANIZACJA KARATE zaprasza na treningi dzieci, młodzież, studentów i osoby pracujące
do Krakowskiego Klubu Kyokushinkai
Zapisy: w siedzibie Klubu Kyokushin Karate,
ul. Kremerowska 3 w godz. 10-18
tel. 12 - 634-08-49,
kom. 607 - 607 535
www klubu
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>
Cały sezon zimowy!!
Wyjazdy na narty ze SnowTrex
Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą wyjazdów studenckich na narty z firmą SnowTrex
19 - 26 kwietnia 2014
Active Travel - Nendaz
Wybudowana w latach 2007/2008 komfortowa rezydencja
w stylu górskiego chalet, położona zaledwie 200 m od centrum Nendaz oraz 60 m od wyciągu i 150 m od gondoli na Mont - Fort. Obok rezydencji przebiega trasa narciarska. Obiekt posiada saunę, parking oraz garaż.
12 kwietnia - 8 dni
Sunweb - Alpenchalets Brugger
Piękny ośrodek Alpenchalets Brugger położony jest na skraju centrum Mayrhofen a co za tym idzie posiada doskonałą lokalizacje do odkrywania Alp. Zaprojektowane z wielka dbałością o szczegóły domki są odpowiednie dla maksymalnie 10 osób. W nowych domkach deluxe jest nawet sauna. Obiekt jest jednym z najbardziej popularnych miejsc noclegowych w naszym programie, szczególnie polecanym dla rodzin z dziećmi!