Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kraków

Sklepy motocyklowe

(miejscowość)

Danmot

Miasto: Bochnia

Brzeska 131, Bochnia
tel. 14 611 25 42


Instytut Austriacki
w Krakowie
Kursy niemieckiego
150519.jpg

Angielski
 Niemiecki
 Francuski
 Włoski
 Hiszpański
 Rosyjski


oraz inne języki
w zależności od miasta
Kraków jest wyjątkowym miejscem pod względem liczby startupów i technologicznych rozwiązań, nad którymi pracują młode firmy. Coraz częściej o stolicy Małopolski mówi się jako o europejskiej Dolinie Krzemowej. Przedsiębiorcy stojący za udanymi startupami przekonują, że to właśnie w młodych, innowacyjnych firmach warto szukać pierwszej pracy.
Etap regionalny 12. Edycji konkursu Discover Europe już za nami! W czwartek - 23 kwietnia - odbyła się uroczysta Gala podsumowująca tegoroczną edycję wręczenia nagród tegorocznym laureatom.
Dla odwiedzających licznie Kraków studentów, kluczową kwestią jest znalezienie noclegu za rozsądną cenę. Pomocny w tej kwestii może się okazać nowy, bezpłatny internetowy serwis Panorama Hoteli, dostępny pod domeną hotele.pf.pl.
24-26 kwietnia w Krakowie odbyła się IX edycja projektu „W Stronę Zmian”. Uczestnicy wzięli udział w ponad 30 profesjonalnych, psychologicznych warsztatach. Ponad 400 studentów z całej Polski rozpoczęło swoją drogę w stronę zmian.
W dniach 22-24 kwietnia 2015 Członkowie Koła Naukowego Zarządzania Jakością na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie już po raz dwunasty mieli zaszczyt gościć miłośników i pasjonatów jakości na Sesji Naukowej z cyklu „Wyzwania Zarządzania Jakością”.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe. Rekrutacja na rok akademicki 2015/2016 już się rozpoczęła.
W Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie rozpoczęła się rekrutacja na studia I i II stopnia 2015/2016. Szukasz kierunku dla siebie? Sprawdź, co proponujemy w tym roku i dołącz do grona zadowolonych studentów!
Jak odjechać z Bonarki odjazdowym, kolorowym skuterem? Wystarczy wziąć udział w konkursie banku Citi Handlowy i wymyślić hasło reklamowe dla karty kredytowej PremierMiles. Szansa na wygraną czeka w każdy weekend.
W dniach 24-25.03.2015 na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbyła się Konferencja „Sprintem czy Marszem – czyli o rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Polsce” organizowana przez Koło Naukowe Gospodarki i Administracji Publicznej wraz z Fundacją Gospodarki i Administracji Publicznej.
Jeśli kochasz języki – ucz się ich za darmo w Krakowie! Nie jest to kolejna reklama, za którą kryją się jakieś druczki czy dodatkowe opłaty. Europejskie Forum Studentów AEGEE- Kraków to organizacja zrzeszającą studentów z całej Europy. Jej działalność skupia się na promowaniu idei zjednoczonej Europy, wspieraniu kontaktów i współpracy między studentami zarówno z Polski jak i z różnych krajów. Organizacja stara się pomagać osobom rozwijać ich zainteresowania i zdobywać niezbędne doświadczenie potrzebne w ich przyszłej pracy. Właśnie z tej idei zrodził się pomysł „Darmowych Konwersacji Językowych”.
Aby żyć bezpiecznie wystarczy przestrzegać trzech podstawowych zasad: - potrafić przewidzieć niebezpieczeństwo; - stosować działania zapobiegawcze; - umieć reagować w czasie zagrożenia.
Już 30 kwietnia - 3 maja rusza kolejna odsłona Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER w Krakowskim Centrum Choreograficznym - Nowohuckim Centrum Kultury! W tym roku organizatorzy zapraszają Was do wzięcia udziału w Festiwalu w charakterze artystów ;) Zgłoś się 16 marca weź udział w naborze do projektu oraz dołącz do zajęć w Pracowni METAfizyczna! Organizatorzy proponują lekcje techniki i improwizacji oraz próby, które w krótkim czasie i intensywnie (7 godz. zajęć tygodniowo!) pozwolą ci przygotować się na być może pierwsze artystyczne przedsięwzięcie w Twoim życiu!
Po pierwsze, doświadczenie, po drugie kompetencje miękkie. Tego głównie potrzeba, by dostać wymarzoną pracę. Dla studentów, którzy muszą część swojego czasu poświęcić na naukę, mądrze wybrana praktyka czy wolontariat może okazać się strzałem w dziesiątkę. Możliwość rozwijania się poprzez pracę w zespole innych młodych, studiujących ludzi, a do tego zawieranie międzynarodowych znajomości. Takie szanse stwarza organizacja AIESEC otwierając rekrutację do działalności w krakowskim Oddziale Lokalnym za pośrednictwem programu członkowskiego Future Leaders.
Nie wystarczy chodzić do nas na koncerty albo biegać na spektakle teatralne. Warto zadbać o swoje zdrowie i kondycję bardziej precyzyjnie. Poniżej kilka propozycji, które sprawią, że zdrowy duch będzie mógł zamieszkać w zdrowym ciele:)Przyjmowane są już zapisy na zajęcia w drugim semestrze!
Dobiega końca rekrutacja na kolejną edycję studiów podyplomowych z zakresu E-Marketingu w krakowskim AGH. Studia zostały uruchomione w 2011 roku. Wśród absolwentów kierunku znajdują się dyrektorzy oraz szefowie marketingu i dziedzin pokrewnych wielu znanych oraz uznanych w branży internetowej firm. Dyplom studiów podyplomowych jest akceptowany i respektowany na świecie w ramach międzynarodowego systemu transferu punktów ECTS.
Akademia Górniczo-Hutnicza prowadzi rekrutację zimową na studia niestacjonarne II stopnia. Przyjmowanie dokumentów zakończy się 12 lutego 2015 roku.