www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

NEWSY Kraków
i małopolskie

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w Krakowie zaprasza na studia. Uczelnia przedłużyła rekrutację do 30 października 2017 roku.
Myślisz o nauce niemieckiego? Sprawdź co ciekawego oferuje Instytut Austriacki w Krakowie. W zależności od upodobań i poziomu możesz wybierać m.in: Niemiecki z kawą, Niemiecki A1, Sprint A1, Niemiecki w sobotę, Happy Hour A2, Intensywny niemiecki w 7 tygodni i wiele innych. Szczegóły dostępne są na stronie Instytutu.
Po​​ 4​​ latach​​ w​​ świat​​ wyruszyła​​ kolejna,​​ szesnasta​​ już,​​ Wyprawa​​ BARI.​​ W​​ tym​​ roku członkom​​ Koła​​ Naukowego​​ Geodetów​​ Dahlta​​ udało​​ się​​ odwiedzić​​ wpisane​​ na​​ Listę Światowego​​ Dziedzictwa​​ UNESCO​​ cypryjskie​​ Pafos,​​ które​​ w​​ tym​​ roku​​ cieszy​​ się​​ tytułem Europejskiej​​ Stolicy​​ Kultury.​​ Tegoroczny​​ wyjazd​​ skupiony​​ był​​ na​​ Parku​​ Archeologicznym Kato​​ Pafos.​​ Dzięki​​ współpracy​​ z​​ archeologami​​ z​​ Uniwersytetu​​ Jagiellońskiego​​ w​​ Krakowie można było​​ nie​​ tylko​​ pomóc​​ im​​ w​​ ich​​ pracach,​​ ale​​ także​​ szczegółowo​​ zwiedzić​​ wszystkie zakątki​​ parku.
Do soboty (16 września) w Akademii Ignatianum w Krakowie trwa międzynarodowa konferencja poświęcona areterapii. Biorą w niej udział pionierzy arteterapii oraz światowej sławy naukowcy i terapeuci. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz poszukiwanie nowych inspiracji do pracy naukowej i terapeutycznej w tradycji.
Po raz kolejny Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego postanawia wprowadzić nowo przyjętych żaków w klimat studiowania. Ruszyły zapisy na Dni Zero 2017!
Do 21 września 2017 roku trwa III tura rekrutacji na studia I i II stopnia w Akademii Ignatianum w Krakowie.
Trwa nabór do 12. edycji Akademii Dziedzictwa – dwusemestralnych studiów podyplomowych poświęconych zarządzaniu dobrami kultury oraz promocji dziedzictwa kulturowego. Ich geneza sięga 2001 r., kiedy Międzynarodowe Centrum Kultury wspólnie z Małopolską Szkołą Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie postanowiły powołać pierwszy w Polsce kompleksowy program edukacyjny poświęcony nowoczesnym metodom zarządzania i administracji w instytucjach związanych z ochroną dóbr kultury.
Akademia Górniczo-Hutnicza jako jedyna uczelnia z Polski znalazła się w zestawieniu obszarów mining & mineral engineering (pozycja 33) oraz metallurgical engineering (przedział 51-75) w dziedzinie engineering rankingu Global Ranking of Academic Subjects
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera prowadzi dodatkową rekrutację na studia. Zapisy na kierunki I stopnia kończą się 30 września natomiast na kierunki II stopnia 13 października 2017 roku.
Akademia Ignatianum w Krakowie prowadzi rekrutację dodatkową na studia I i II. Zapisy kończą się 1 września 2017 roku.
7 sierpnia Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie uruchomił II turę rekrutacji na studia. Zapisy kończą się we wrześniu.
AMA Film Academy prowadzi zapisy na Scenografię filmową - nowy kierunek kształcenia.
Centrum Edukacyjne Axon System organizuje kolejną edycję wakacyjnych kursów językowych, która rozpocznie się 21 sierpnia 2017 roku.
Uniwersytet Jagielloński zaprasza na studia. 31 lipca uczelnia uruchomiła rekrutację uzupełniającą na kierunki I stopnia i jednolite magisterskie prowadzone w języku polskim.
Instytut Austriacki w Krakowie organizuje siedmiotygodniowy intensywny kurs niemieckiego dla dorosłych, który rozpocznie się 29 sierpnia 2017 roku.
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia zaprasza na studia. Zapisując się do 10 sierpnia możesz skorzystać z promocji.
Już w sierpniu studenci z Koła Naukowego Geodetów „Dahlta” działającego przy Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH w Krakowie wyruszą na XVI Wyprawę Bari. Tym razem odwiedzą Pafos na Cyprze.
Przygotowanie strategii komunikacji Fundacji Poland Business Run, upowszechniającej wiedzę o jej działalności i zachęcenie do dołączenia do biegu Poland Business Run – jako organizator, sponsor, biegacz czy wolontariusz. Przed takimi zadaniami stanęli słuchacze 14 edycji studiów podyplomowych na kierunku „Nowy public relations” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Centrum Edukacyjne Axon System organizuje kursy z zakresu informatyki dla osób fizycznych oraz firm. Szkolenia mogą być prowadzone grupowo bądź indywidualnie.
Siedmioro studentów Akademii Górniczo-Hutniczej zostało laureatami VI konkursu Diamentowy Grant. Nagrodzeni studenci otrzymali dofinansowanie na realizację swoich pierwszych samodzielnych projektów badawczych.
„Nie zrozumiesz pierwszego pocałunku, jeśli go nie doświadczysz” – to motyw przewodni specjalności Sztuki wizualne i teatr na kulturoznawstwie w Akademii Ignatianum w Krakowie. Studenci tej uczelni wyszli z założenia, że ich wiedza musi być poparta praktyką. Pod okiem prof. Moniki Rasiewicz założyli studencki Teatr KX.
AMA Film Academy zaprasza na studia. Obecnie szkoła prowadzi rekrutację na studia stacjonarne i niestacjonarne.
Trwa rekrutacja na studia w Akademii Ignatianum w Krakowie. Uczelnia oferuje kształcenia na kierunkach I i II stopnia, jednolitych magisterskich, podyplomowych oraz doktoranckich.
W opublikowanym po raz trzeci rankingu reputacji polskich uczelni wyższych Premium Brand 2017 Uniwersytet Jagielloński zajął pierwsze miejsce w zestawieniu generalnym placówek publicznych.
Współpraca Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie z Diecezją Tarnowską nie jest czymś nowym. Wspólne doświadczenia zdobywano już m.in. w czasie przygotowań do obsługi Światowych Dni Młodzieży. Teraz jednak (20 czerwca br.) chęć współpracy w zakresie realizacji przedsięwzięć medialnych organizowanych przez instytucje i organizacje Diecezji Tarnowskiej z wykorzystaniem potencjału wiedzy, doświadczenia, kompetencji i infrastruktury medialnej UPJPII została usankcjonowana podpisaniem listu intencyjnego.
Akademia Górniczo-Hutnicza zajęła drugie miejsce wśród polskich uczelni techniczny i piąte w ogólnym zestawieniu krajowym w najnowszym rankingu najlepszych europejskich uczelni opublikowanym przez THE Times Higher Education.
W sierpniu Koło Naukowe Geodetów „Dahlta” działające na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje XVI Wyprawę Bari.
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 10 sierpnia możesz skorzystać z oferty promocyjnej.
Uniwersytet Jagielloński zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 już się rozpoczęła.
1 czerwca o godzinie 9:00 rozpoczęła się rekrutacja na studia I stopnia w Akademii Górniczo-Hutniczej. Kandydaci mogą wybierać spośród 58 kierunków na 16 wydziałach.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w twoim mieście
Instytut_Austriacki_220.jpg

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
Karate w Krakowie dla studentów