Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kraków

Banki

(miejscowość)
Bank
Indeks

Al. Powstania Warszawskiego 10, PKO BP, Oddział 13 Kraków

Miasto: Kraków
Bank: PKO BP
Indeks: A

Al. Powstania Warszawskiego 10, 31-549 Kraków
tel. 12 422 14 94 fax: 12 421 77 86W tym roku Uniwersytet Jagielloński świętuje jubileusz - rocznicę 650-lecia założenia. Na tę okazję zaplanowano wiele różnorodnych imprez i uroczystości. W szeroko zakrojone obchody aktywnie włączyło się TD UJ, przygotowując szereg projektów promujących uczelnię i aktywizujących nie tylko doktorantów. Wśród wydarzeń znajdą się m.in. wernisaż fotografii oraz publikacja.
Krakowski zespół Pora Wiatru, finalista programu Must Be The Music, planuje zagrać kolejny koncert w naszym mieście. Tym razem w tramwaju. Ale to, czy plan uda się zrealizować, zależy tylko od nas.
25 marca br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyła się trzecia edycja konferencji naukowej pt. „Współczesne trendy w zarządzaniu”. Organizatorami tegorocznego wydarzenia było Koło Naukowe Procesu Zarządzania przy współpracy z Kołem Naukowym Zarządzania VISTA działającym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II zaprasza do udziału w kwietniowych wykładach Granice nauki V: Obrazy świata zorganizowanych przez Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych. Odbywać się one będą w każdą środę o godz. 18:00 w księgarnio-kawiarni De Revolutionibus Books&Cafe przy ul. Brackiej 14 w Krakowie.
Studia z lingwistyki stosowanej od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród przyszłych i obecnych studentów. Maturzyści chętnie decydują się na kierunki filologiczne z nadzieją na lepszy start zawodowy i możliwość rozwijania językowych pasji. Jeśli szukasz interesujących specjalności sprawdź ofertę Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie (WSE).
27 marca w Krakowie rozpoczęła się siódma edycja ogólnopolskiej akcji promującej krwiodawstwo oraz świadomą transplantologię – KRajowy KRwiecień KRwiodawstwa. W tym roku wydarzenie, które honorowym patronatem objął Kardynał Stanisław Dziwisz, odbędzie się w aż 9 największych miastach Polski: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Kielcach, Tarnowie, Opolu, Gliwicach i Lublinie.
O tego roku program Erasmus dodał do nazwy plus. Studenci dostrzegają tych plusów bardzo dużo - z jednej strony to świetna szansa na poznanie kultury i obcego języka, a z drugiej doskonała okazja na imprezę i wypoczynek w międzynarodowym towarzystwie. O swoich wrażeniach z pobytu w Polsce w ramach programu Erasmus opowiadają zagraniczni studenci Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera.
"Kraków i Uniwersytet Jagielloński na pocztówkach sprzed 100 lat " to wystawa na której organizatorzy chcą pokazać tak oryginały jak i powiększenia ilustrowanych kart pocztowych oddających piękno i klimat Krakowa na przełomie XIX i XX wieku, ze szczególnym uwzględnieniem obchodów 500 - lecia odnowienia Uniwersytetu w roku 1900. Ekspozycja obejmie kilkadziesiąt pocztówek.
W ramach obchodów Jubileuszu 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego członkowie Samorządu Studentów UJ wraz z krakowskimi artystami, a także plastykiem Miasta Krakowa przygotuje okolicznościowy mural – monumentalne malowidło na ścianach budynków miasta. Wielkoformatowe grafiki przygotowane przez studentów będą nawiązywać do Jubileuszu Uniwersytetu, łącząc w sobie cechy nowoczesnej mody z historią Uniwersytetu Jagiellońskiego. Murale studentów UJ będzie można oglądać w Krakowie już od kwietnia.
Zadaniem biznesu jest przekształcenie zmian w innowacje, a więc w nowy biznes - taką wizję przedstawiał Peter Drucker, światowej rangi specjalista ds. zarządzania. Dziś coraz wyraźniej widać słuszność stwierdzenia, że „nowe jest lepsze”. Czy to właśnie zjawisko innowacji można uznać za klucz do sukcesu w biznesie?
3 marca ruszyła rekrutacja do międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Organizacja daje możliwość rozwoju w marketingu, sprzedaży, HR, prowadzeniu projektów, planowaniu, zarządzaniu ludźmi oraz IT. Co więcej, pozwala na zdobycie doświadczenia liderskiego, rozwinięcie umiejętności miękkich, poznanie ludzi z całego świata oraz zdobycie wartościowych sieci kontaktów.
W przeddzień Dnia Kobiet odkryj Swoje Piękno z Salonem Kosmetycznym Dietla! 7 marca w godz. 12.30 - 18.00 zapraszamy na bezpłatne konsultacje i zabiegi.
Koło Naukowe GAP, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ma zaszczyt przedstawić swój najnowszy projekt.
Międzynarodowy Studencki Kongres Naftowy ‘East meets West’ jest jednym z największych i najbardziej znanych tego typu przedsięwzięć na świecie. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2010 roku jako nieduża konferencja, aby przez kolejne lata ewoluować i rozwinąć się do obecnych rozmiarów. ‘East meets West’ jest doskonałym przykładem na to, jak szalony studencki pomysł można przeistoczyć w wielkie, profesjonalne, międzynarodowe wydarzenie. Dzisiaj zajmuje ono bardzo ważne miejsce na światowej mapie wydarzeń naftowych.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie (WSE) poszerzyła swoją ofertę studiów II stopnia o nowy kierunek Biznes międzynarodowy. Innowacyjne specjalności, intensywna nauka dwóch języków obcych oraz praktyczny charakter zajęć to tylko niektóre z atutów kierunku.
W najważniejszym zestawieniu podsumowującym działalność serwisu Facebook w 2013 roku, które zostało przygotowane przez Sotrender, zdecydowanym liderem w kategorii „Uczelnie” jest fanpage Akademii Górniczo-Hutniczej.
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>
zapisy_kyukushin_150.jpg
POLSKA ORGANIZACJA KARATE zaprasza na treningi dzieci, młodzież, studentów i osoby pracujące
do Krakowskiego Klubu Kyokushinkai
Zapisy: w siedzibie Klubu Kyokushin Karate,
ul. Kremerowska 3 w godz. 10-18
tel. 12 - 634-08-49,
kom. 607 - 607 535
www klubu
W programie imprez m.in.: kąpiele morskie, siatkówka plażowa, Beach Soccer, White T-shirt Party, Bosses & Bitches on the beach, DJ party, Black Blit Party, Hooligans Dres Melanż na plaży oraz GREEK TSUNAMI.
AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza wszystkich studentów (i nie tylko) na Wielką Majówkę z AZS vol. 2! Tym razem będziemy bawić się w Chorwacji, na Wyspie Rab, a o imprezy zadbają rezydenci klubu Prozak 2.0!
28.04.2014 - 04.05.2014
Majówka - HISZPANIA, COSTA BRAVA
COSTA BRAVA - najbardziej znany rejon śródziemnomorskiego wybrzeża. Piaszczyste plaże, dzikie i skaliste zatoczki, bujna roślinność oraz zespół nowoczesnych hoteli i centrów rozrywkowych to wymarzone miejsce wypoczynku dla młodych, ciekawych życia ludzi. Lloret de Mar najsłynniejsze i najweselsze miasto wybrzeża. Tu króluje słońce i dobry humor. Posiada ładną piaszczystą plażę wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki, a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki stwarzają niepowtarzalną atmosferę skłaniającą do wypoczynku i zabawy całą młodzież Europy.